2624 Szokolya, Szarvas-Tó 449/4

Szállások Szokolya városában
Wellness csomagok Szokolya városában

Tóvik Vendégház Szokolya vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Nagyon szép, csendes helyen van a szállás. Sajnos mi esős időben jártunk ott, de egy nyári napon bizonyára még szebb. A reggeli egyszerű és finom volt. A felszereltség is kielégítő. A fürdőszoba rendesen felszerelt. Ami nem tetszett: a vékony falak, és a recsegő ágy. Ha egy vendég horkol, akkor az egész ház hallja. Kiránduláshoz, erdei sétákhoz tökéletes.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 7.
Mi a párommal 3nap/2éjszakát töltöttünk ott. A szállás gyönyörű helyen van, a szoba tiszta volt, az étel pedig ISTENI! ! ! Kirándulási lehetőség nagyon sok van, mi nem is tudtunk mindenhova eljutni! A személyzet kedves és figyelmes volt mindig. Ár/érték arányában kiváló volt! Bátran ajánlom mindenkinek! ! Mi még szívesen mennénk oda máskor is és remélem megyünk is!

2016. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vendégház nagyon szép helyen van, bent az erdőben, csendes, madárdalos környezetben. A szobák aránylag kényelmesek és tágasak, hiányzott egy kis asztal székkel, ahol a laptopot használhattam volna, és az ágyakban nagyon kemény a matrac, és szörnyen nyikorognak. A szekrény megfelelő, és van egy kis előszoba is a szobákhoz, fogasokkal, így a ruháinkat kényelmesen tudtuk tárolni.

Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.25.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.226 - 40.658,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztás kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetsőséggel

Szállodák Szokolya környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

SzokolyaX