Lili1984

Lili1984 adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2015.11.22
Utoljára itt2019.03.20

Gyenge 2015. november 22.a párjával járt itt
Mi augusztusban voltunk a párommal. Sajnos a 2 éjszakából egyet sem töltöttünk ott, mert kiderült mikor odaértünk, hogy lagzi lesz 3 napig. Erről semmilyen telefonhívást vagy email-t nem kaptunk. Amikor szólni mertünk a recepciósnak, ő flegmán és lekezelő stílusba reagál. Miután még éjjel egykor sem tudtunk aludni, úgy döntöttünk otthagyjuk ezt az istenverte helyet.
Felhasználó fényképei:
Lugas Hotel Nyíregyháza -
Kiváló 2015. november 22.a párjával járt itt
Bátran ajánlom másoknak is. Tiszta, szép szobát kaptunk. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A wellness nagyon jó volt. A személyzet kiváló volt! Kedvesek és segítőkészek:) Máskor is fogunk menni (persze mikor mehetünk kirándulni is)! ! Elhelyezkedése jó volt. Gyönyörű panorámás szobát kaptunk.
Felhasználó fényképei:
Hotel Vital Zalakaros - Hotel Vital Zalakaros - Hotel Vital Zalakaros -
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Egy esküvőre voltunk oda hivatalosak. A szobák csak nehezen lettek készek sajnos időre, és hagyj némi kívánnivalót maga után a takarítás. Sajnos az ágy alatt nálunk sok por és régi üvegkupakok voltak megtalálhatók. Egy-két pultos is elég passzívan állt sajnos hozzánk. Ez a hozzáállás nem oda való szerintem.