Bicskás Székely Fogadó Szolnok

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Bicskás Székely Fogadó Szolnok vélemények

Kiváló 2019. június 25.gyerekekkel járt itt
A vasárnapi svédasztalt próbáltuk ki a családdal, egy szülinappal egybekötve. Amit elsőként szeretnék leírni: mindenképp érdemes asztalt foglalni! ! ! Teljes teltház volt egy átlag vasárnap alkalmával, nem is gondoltam volna, hogy ennyire népszerű a hely. Kívül-belül nagyon szép, autentikus az egész étterem, rendezvényterem.
Kiváló 2019. január 12.a párjával járt itt
Egyszerűen tökéletes és finomak,ízltes az ételek. Ajánlani fogom ismerőseiknek és barátainak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. szeptember 14.családjával járt itt
Vasárnaponként már több alkalommal voltam itt a férjemmel,vagy a családommal. Rengetegféle leves főétel köret savanyú és süti közül lehet választani és egy fix összegért azokból korlátlanul fogyasztani. Az ételek mindig nagyon finomak voltak. A neten előre meg lehet nézni az aktuális menüt. A pincérek kedvesek.
Kiváló 2017. október 10.a párjával járt itt
Szolnokon kerestünk éttermet. Az Interneten találtam rá. Előre megnéztem a napi menüt. Nagyon sokan voltak, sorba kell állni a menüért. De gyorsan haladt. több leves és második közül lehet választani. Jók voltak az ételek és elég a mennyiség is. Egy olyan étterem, ahol lehet rendelni étlapról és egyben önkiszolgáló is. Jó ötlet. Így mindenki magtalálja a számítást.
Bicskás Székely Fogadó Szolnok - Külső képBicskás Székely Fogadó Szolnok - Külső képBicskás Székely Fogadó Szolnok - Étel/ital