Heaven Bistro Étterem & Kávézó Szolnok

5000 Szolnok, Ady Endre út 15.

Heaven Bistro Étterem & Kávézó Szolnok a térképen

N. Ákosné TOP szállásértékelő
N. Ákosné TOP étteremértékelő
N. Ákosné TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Több alkalom benyomása alapján tudom írni ezt az értékelést. Minden formációját kipróbáltuk itt az étkezésnek. Napi menüt, állandó kínálatot, vasárnapi svédasztalos ebédet. Szerencsére nem panaszkodhatok. Eddig szinte mindennel elégedettek voltunk. Nemcsak az ételek, hanem a hangulatos modern környezet is jó benyomást tett ránk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Rengeteget járunk ide a párommal,de voltunk már a gyerekeinkkel is. Szinte mondhatnánk azt is,hogy törzsvendégek vagyunk. :)
Mindig meg vagyunk elégedve az ételekkel,bár mielőtt megyünk a facebookon mindig megnézzük az aktuális menüt. Többféle leves főétel közül lehet választani. A sütik minőségén azért még volna mit javitani. A kiszolgálók kedvesek segitőkészek.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 21.
Nemrég nyitott csak az étterem, így kezdeti hibák vannak még. Az mindenképpen pozitívum, hogy meghallgatják a vendég javaslatait vagy panaszait és próbálnak javítani a hibákon. (Például: keveselték a napi menü adagját páran, következő nap már többet mértek ki)
A hamburger finom, még a normál adag is jóóó nagy! A húspogácsa elég intenzíven fűszerezett, ízletes és szaftos.

Legnépszerűbb csomagok Szolnokon és környékén
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.18. - 2021.12.31.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.

Szállodák Szolnok környékén
Hotel Aquarell Szolnok
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Szolnok
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Lovas ajánlat (min. 2 éj)

Heaven Bistro Étterem & Kávézó SzolnokX