Róza Vendéglő Szolnok
5000 Szolnok, Konstantin u. 36.

Róza Vendéglő Szolnok a térképen

Wellness csomagok Szolnok városában

Róza Vendéglő Szolnok vélemények

Szolnok

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Igazi retro hangulatot kölcsönöz ez a hely. A férjem mondta már régebben is hogy nézzük meg ezt a helyet . Azért is érdekelt a hely mert menű étlapjuk is van ,de sajnos nem szállitanak ki. Szolnokon olyan helyet keresünk ahol kiszállitanak,mivel sok munka idején nincs időm főzni és házias izekre pályázunk-de itt nem jött össze.

2017. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Már több alkalommal jártam az étteremben családi összejövetel alkalmával is. Az osztálytalálkozókat is mindig ott szoktam megszervezni. Mindig nagyon kedvesek segítőkészek rugalmasak voltak. Az ételek is megfelelő mennyiségűek és finomak. A helységeket el lehet szeparálni egy ajtóval,így egy csoportos összejövetelt nem zavar a többi vendég,és viszont.

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 27.
Tavaszi csirkeragut kértem rizzsel. A hús, hagyma (héjával együtt) hatalmas darabokban volt az ételben. A fűszerezést elfelejtették. Összességében külalakra és ízre sem volt szimpatikus az étel. Hogy kis vagy nagy adagot kaptam-e azt nem tudom,mivel nem nagy adagot kértem, ezért azt hittem automatikusan a "normál" adagot fogom kapni de amit végül is kaptam, ár érték arányban FELHÁBORÍTÓ!

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
a családommal ebédeltünk a vendéglőben a felszolgáló hölgy hihetetlenül kedves, nagyon gyermek és vendégbarát minden kérésünkre nagyon figyelt. az ételek nagyon finomak, a hely hangulatos legközelebb is megyünk

Mobilról küldte. | 2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Minap betértünk egy ebédre. . . . . . sajnos
A levest 20 perc elteltélvel kaptuk meg, úgy! ! ! hogy csak ketten voltunk az étteremben. Közben a teraszon azt halgattuk kinek mekkor a . . . . [moderálva - a szerk. ], ami a konyhában hangoskodó személyzettől jött
A 2. fogás talán a '70-es években még elfogadható módon volt tálalva
Sztrapacskát kértem, a tányéron a sztrapacska mellett egy kis adag csalamádé volt!

Legnépszerűbb csomagok Szolnokon és környékén
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-4 éjszaka 17.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pezsgős koccintással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, wellness szolgáltatás kedvezménnyel
2020.01.04. - 2020.12.19.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2020.12.31.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 13.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.06.15.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.05.31.

Szállodák Szolnok környékén
Hotel Aquarell Szolnok
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Szolnok
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)
Napi árak
Szilveszter (min. 3 éj)