2,4

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Basarili Kebab Szombathely vélemények

Szörnyű 2022. január 7.egyedül járt itt
Állítólagos üzletvezető telefonban értékelhetetlen ahogy a vendégével beszél! Csak gratulálni tudok. Soha többet!
Átlagos 2018. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Szombathelyi hosszú hétvégénk idején jártunk itt, mivel a szállásunk és a belváros közötti útvonalon éppen útba esett. Késő estig nyitva tartanak, nemcsak a Savaria Fesztivál idején. Az utcában ingyenes parkolási lehetőség, az utca mindkét oldalán.
Basarili Kebab Szombathely - Külső képBasarili Kebab Szombathely - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. október 11.egyedül járt itt
Egy szép napon olyan „kiváló” ötletem volt, hogy menüétkezés helyett kipróbálom ezt a helyet. Miért nem volt jó elképzelés? Kb, fél egy körül értem a falatozóba. A két konyhai-kiszolgálói kombó feladattal megbízott dolgozó végezte a munkáját, sütöttek, daraboltak, csomagoltak. A nőnemű alkalmazott (főnök?