Krúdy Étterem Szombathely
9700 Szombathely, Akacs Mihály u. 7.

Krúdy Étterem Szombathely a térképen

Wellness csomagok Szombathely városában

Krúdy Étterem Szombathely vélemények

Rózsa TOP étteremértékelő
2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 5.
Elegáns a hely, szép, igényes teríték az asztalokon. . . de az ételektől sokkal többet vártam! Bálon vettünk részt, ahol előre kiválasztottuk a három menüajánlatból a nekünk tetszőt. Úgy láttam, az asztaltársaság nagy részének tányérján is megmaradt az adag fele már az előételből is,ugyanúgy a főételből is.
Budaörs
Ábrahámhegy

2017. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ezt az éttermet inkább úgy hívják, hogy Krúdy Klub & Étterem. Jobban kifejezi a jellegét, mert inkább klub, mint étterem. A Weöres Sándor Színház csatolmánya, de, ha nagyon akarjuk, független intézménynek is felfoghatjuk. Én kétszer jártam itt, annyira nem volt érdekes, hogy még egyszer visszajönnék ide, de a rendezvény, amiért ott voltam, oda szólt.
Szombathely

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma egy volt kollégám ajánlására kipróbáltuk eme műintézményt. Mivel színházba alkalomszerűen eljutunk, tudtuk hol van, azonban eddig csak a büféjét próbáltuk. Az ebédlő egy nagy térben van, északi oldalán hatalmas üvegfelület, nyáron azon túl kerthelyiség, ilyenkor csak dohányzóhely. A világítás jó hangulatot adhatna a helynek: valami UV-kék háttérfény és energiatakarékos égők keveréke.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2020.12.20.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 21.300 - 32.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kisvonatozással és várbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2020.08.31.
EMAN Apartmanház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2020.01.02. - 2020.12.31.

Szállodák Szombathely környékén
Caramell Premium Resort Szombathely
Hotel Wolf Szombathely
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Abbázia Country Club Szombathely
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Nyaralás Country-Club módra