mstunde

mstunde adatlapja

Regisztráció2013.09.30
Utoljára itt2015.03.06

2013. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
A hely gyönyörű, nyugodt, mind a park, mind a kastélyszálló csodaszép! De ennyiben ki is merül a szépsége, mivel az ellátás sajnos nem igazán volt az, amit ígértek! A főúri kényeztetéstől nagyon-nagyon távol állt, kezdve, hogy a kúria épületében lett volna a szállásunk, mire kiderült, hogy a szobánk egy darázsfészek, ezt már tudták odaérkezésünkkor is, de ennek ellenére három kisgyerekkel betettek volna bennünk oda (1, 3 és 6 éves gyerekekkel)!
2014. január 16.családjával járt itt
Ezt a helyet ajánlották nekünk, így nőnapkor tértünk be egy kellemes ebédre! Tényleg nagyon kellemes, hangulatos, tiszta hely, jól éreztük magunkat! A kiszolgálás kedves, gyorsnak annyira nem mondható, az árak elfogadhatóak, az adagok hatalmasak!
Kiváló 2014. október 24.a párjával járt itt
Pozitív véleményem van az étteremről! Férjemmel voltunk itt, ebben az étteremben nyertünk egy vacsorát! A hely hangulatos, kellemes környezet, a kiszolgálás tökéletes, udvariasak, az ételek fantasztikusak, bőségesek, az árak is elfogadhatók, úgyhogy minden nagyszerű volt, csak ajánlani tudom mindenkinek! ! !