Pasta Casa Szombathely

Ensana Thermal Sárvár

Pasta Casa Szombathely vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. március 24., kollégákkal járt itt
Ebédidőben mentünk az étterembe, hely már nem volt, csak elvitelre tudtunk kérni. A várakozási idő kritikán aluli! Ráadásul mivel sem bent, sem kint nem volt hely, így az utcán álltunk, és vártuk hogy szóljanak ha kész van a két adat Carbonara spagetti... kicsit megalázva éreztük magunkat. Ide többet nem megyünk!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 6.családjával járt itt
Öcsém akart odamenni, mert olvasta hogy van pho levesük. Én is megkóstoltam, hát meg se közeliti az igazi pho levest. Valószínűleg porból készítették és ízetlen. Külön hoztak ki hozzá szószokat (chili, tobascco) a babcsirát, korriandert beletették pedig úgy tudjuk azt a vendég szokta. Nagyon nem jó.