City Cafe & Hotel Szombathely ★★★

City Cafe & Hotel  Szombathely
9700 Szombathely, Kossuth Lajos u. 2.

City Cafe & Hotel  Szombathely a térképen

Wellness csomagok Szombathely városában

City Cafe & Hotel Szombathely vélemények

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakára szálltunk meg a Hotelbe. Elhelyezkedése kiváló, jó helyen van a városban! Recepcióst nem találtunk. Szépen felújított hotel, folyosó szobák, de mindenhol 100% pizzaszag, ami az éteremből egy az egyben a hotel szintjére terjeng. Szoba tényleg szép, modern, tágas, modern bútorzattal felszerelt.

bimo89 TOP szállásértékelő
bimo89 TOP egyébhely értékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 19.
Párommal voltunk itt egy éjszakát. Szerintem nem olyan rossz hely. Nagyon jó az elhelyezkedése, a belvárosban van. Minden látnivalóhoz,érdekességhez közel található. A személyzet nagyon kedves. Volt egy kis félreértés a fizetésnél,de sikerült megoldani úgyhogy ez is pozitív. Félpanzióval foglaltunk,a vacsora szerintem finom volt és hatalmas adagokat adnak.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015. májusban 5 tagú családommal szálltunk meg 2 napra ebben a hotelben. A két szobás lakosztályt választottuk. A hotel felszereltsége, tisztasága, kényelme, városközponti elhelyezkedése, igényünknek megfelelő volt. A reggelit bőséges, jó minőségű ételek választékával biztosították számunkra. Ha a jövőben szállásra lesz szükségünk Szombathelyen, szívesen visszatérünk ide.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nagyon sok negatívum van. Előző vendég után takarítatlanul volt a szoba, végül panaszunkra a kuka ürítés megtörtént (a takarítást kétséges). A szoba – mondhatni - , csak hangulatvilágítással rendelkezett (a búra sötét és még vastagon poros is), a tv hangereje hullámzott, képe élvezhetetlen.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 23.
Városközponti elhelyezkedés, mégis csendes. Az apartman szépen felszerelt. A személyzet barátságos, segítőkész. A falak nagyon vékonyak, hallani lehetett amikor a szomszéd használta a mellékhelységet és zuhanyozott. A szoba felújítottnak tűnt. Takarítás rendben volt. Wifi a szobában is működött.A reggeli egyszerű de a mennyisége rendben volt.

Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 18.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.19-ig
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
3 nap/ 2 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, ajándék borral

Szállodák Szombathely környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Napi árak
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

SzombathelyX