Kispipa Panzió Szombathely

Kispipa Panzió Szombathely
Kispipa Panzió SzombathelyKispipa Panzió Szombathely
Kispipa Panzió SzombathelyKispipa Panzió Szombathely

Kispipa Panzió Szombathely bemutatkozása

1992-ben családunk vásárolt egy ROBUR kisbuszt, amiből kialakított egy büfét, és ebből indult, lassan tégláról téglára rakva a Kispipa Panzió és Vendéglő. Családi vállalkozásunk hitvallása, hogy a vendégnek mindig igaza van, ebből kiindulva a maximális tisztelet és megbecsülés jegyében 1996 óta NON-STOP panzióval állunk vendégeink szolgálatára.

P4W Hotel Residence Szombathely - Napi árak reggelis ellátással
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Kispipa Panzió Szombathely vélemények

Kiváló 2019. január 27.kollégákkal járt itt
Szívélyes kedves fogadtatás akár a késő esti órákban is. Jó parkolási lehetőség. Bőséges meleg reggeli kedves kiszolgálással. A tulajdonosok figyelnek az estleges vega vagy egyéb étkezőkre is. Ezt természetesen előre kell közölni. Tiszta kényelmes meleg szobák. Családias hangulat. Egy valami ami hiányzott, kabát akasztó a szobából! :)
Ajánlom mindenkinek.
2016. szeptember 8.a párjával járt itt
Vasárnapra szerettem volna foglalni egy szobát csütörtöki napon. Délelőtt egy- két @ váltással megoldottuk. Esküvőről maradtak ott
a vendégek vasárnap reggelre, de ez nem okozott gondott a szállásadónak. Felajánlotta, hogy mi mondjuk meg hány órára érünk oda, letehetjük a
csomagunkat és mivel úgyis városnézésre megyünk mire visszaérünk
rendbe lesz minden.
Kiváló 2013. június 24.a párjával járt itt
Kedves vezetés, törődés, tisztaság, nyugalom, kényelem jellemzi a szállást. Mindez kedvező áron, viszonylag közel a városközponthoz. A tulajdonosok rugalmasak, kommunikatívak, figyelnek az előzetes kérésekre és az utólagos véleményre is. A szoba újszerű, otthonos, a kerthelyiség barátságos. Legközelebb is szívesen jövünk, ha Szombathelyen járunk.
Kiváló 2013. május 27.a párjával járt itt
A páromat ezen a helyen ismertem. Pár alkalommal jártunk,de ugyan azt a figyelmet és törődést tapasztaltam,mind az első alkalmakor! Sajnos kicsit ki esik a városi forgatagból,de ez előnye is lehet,hiszen csendes helyen helyezkedik el. A város központból egy félóra séta,vagy buszközlekedés napközben. 5 percen belül oda érhetünk,ha leszálltunk!