Fenyves Fogadó Étterme Szurdokpüspöki

Tó Wellness Hotel Bánk
98.196 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Fenyves Fogadó Étterme Szurdokpüspöki vélemények

Kiváló 2018. augusztus 20.családjával járt itt
Többször is jártam már az étteremben. Mindig nagyon kedves volt a kiszolgálás. Az ételek ízletesek és bőségesek. Többen voltunk és sokféle ételt kipróbáltunk. Minden finomnak bizonyult. Ár/érték arányban megfelelő! Kellemes környezet, a limonádéjuk sokféle ízben kapható,és nagyon finom hűsítő ital.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Kiváló 2018. április 20.a párjával járt itt
Feleségemmel voltam itt 2018. április 15-én az ugyancsak Szurdokpüspökiben található Szent-Kereszt kút és kegyhely megtekintése után. Nagyon szép fogadtatásban részesültünk. Az ebéd és a felszolgálás kiváló volt. Az orjaleves és a májgaluskaleves kiváló és friss. Vigyázat az Attila spirit erős paprika szószra, mert brutálisan erős.
Itt fényképeztem:
Fenyves Fogadó Étterme Szurdokpüspöki - Étel/italFenyves Fogadó Étterme Szurdokpüspöki - Külső képFenyves Fogadó Étterme Szurdokpüspöki - Belső