Oroszlános Borvendéglő Tállya

2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Oroszlános Borvendéglő Tállya vélemények

2021. augusztus 27., kollégákkal járt itt
Az épület nagyon tetszett. A kiszolgálás nem volt professzionális, de kedves. Az étlapon nincs nagy választék, az árak borsosak. Aki rizottót rendelt, az elégedett volt, aki csirkét grillezett zöldséggel, az kevésbé (a csirke nem volt jól átsütve, a zöldség ízetlen, semmi fűszer rajta).
Gyenge 2021. július 29.családjával járt itt
Kétszer akartunk ott ebédelni családostól, de nem voltak nyitva (július eleje). Másodszor sikerült valakivel beszélni a személyzet tagjai közül, és tőle tudtuk meg, hogy a kiírt nyitvatartási idő abszolút nem helytálló, már hatodik éve (! ! ! ) nem javította ki senki! Azt a választ kaptuk, hogy másnap már nyitva lesznek.
Gyenge 2016. szeptember 24.egyedül járt itt
A következő ünnepi kajához kerestem egy helyet, de biztosan nem ide fogok jönni a családdal, mert csalódtam:
1, Az ennivalóban
2, Az étlapban
3, A kiszolgálásban
4, Baromi drága
Én nem csodálkozom azon, hogy rajtam kívül itt senki sem volt az étteremben és igazán nincs forgalma sem! Tállyán keresztül vezetett az utam, így benéztem ide.
Oroszlános Borvendéglő Tállya - Külső képOroszlános Borvendéglő Tállya - BelsőOroszlános Borvendéglő Tállya - EgyébOroszlános Borvendéglő Tállya - EgyébOroszlános Borvendéglő Tállya - EgyébOroszlános Borvendéglő Tállya - Külső képOroszlános Borvendéglő Tállya - Külső képOroszlános Borvendéglő Tállya - Külső képOroszlános Borvendéglő Tállya - Külső képOroszlános Borvendéglő Tállya - Külső képOroszlános Borvendéglő Tállya - EgyébOroszlános Borvendéglő Tállya - BelsőOroszlános Borvendéglő Tállya - BelsőOroszlános Borvendéglő Tállya - MosdóOroszlános Borvendéglő Tállya - EgyébOroszlános Borvendéglő Tállya - EgyébOroszlános Borvendéglő Tállya - EgyébOroszlános Borvendéglő Tállya - BelsőOroszlános Borvendéglő Tállya - BelsőOroszlános Borvendéglő Tállya - BelsőOroszlános Borvendéglő Tállya - BelsőOroszlános Borvendéglő Tállya - EgyébOroszlános Borvendéglő Tállya - Külső kép
2015. június 29.barátokkal járt itt
Sokat olvastam az étteremről, de mióta az elkerülő megépült nem jártunk Tállyán. Miért is? A turistautak messzire elkerülik, végcélnak nem jó, hátrányos helyzetű kistérségek veszik körbe igénytelen lepusztult házakkal. Konkrétan ide semmi nem vonzza az embert. Maga a vendéglő egy szépen kialakított, felújított 18.
Kiváló 2013. szeptember 20.barátokkal járt itt
Tállyán, az Oroszlánosban szinte fáj, hogy csak mi vagyunk az étteremben. Amikor a tokaji s azon belül a tállyai terroir a világ legjobbjainak egyike és az étterem is benne van a TOP100-ban. Ami ma már nagy szó, mert egyre több a jó étterem. Viszont ahhoz, hogy egy étterem csúcsminőséget szolgáltasson, vendég is kell, nem lehet a végtelenségig lapátolni a pénzt veszteséges vállalkozásokba.
Oroszlános Borvendéglő Tállya - Étel/italOroszlános Borvendéglő Tállya - BelsőOroszlános Borvendéglő Tállya - BelsőOroszlános Borvendéglő Tállya - Belső