Tamási Termálfürdő Tamási

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Tamási Termálfürdő Tamási vélemények

Kihagyhatatlan 2016. március 19.gyerekekkel járt itt
2016. 03. 16. -án jártunk itt a családommal, nekünk nagyon tetszett, 14 óra után érkeztünk, ezért kedvezményesen tudtunk bemenni, alig voltak, ezért elfért mindenki, nem volt zsúfolt, a fenti részen nagyon szuper volt a meleg vízben lazulni, a büfébe kedves volt a fiatal hölgy, az árak reálisak, a hambi nagyon finom, retro, nagy friss buci zsemlében, a presszókávé kiváló, tisztaság mindenhol, van több hajszárító is nem kézszárító áll rendelkezésre ha hajat akarsz szárítani, van pelenkázó, olcsó,legközelebb is simán bemennék! Ajánlanám másoknak is! :)
Tamási Termálfürdő Tamási - Tamási Termálfürdő Tamási - Tamási Termálfürdő Tamási - Tamási Termálfürdő Tamási -
Kihagyhatatlan 2016. január 26.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek a dolgozók, minden medence és élményelem működött. A víz tiszta, jakuzzi folyamatosan üzemelt. A vendégek is egymással figyelmesek barátságosak voltak. A hely tiszta ,rendezett. Szaunák nagyok, mind működött, a merülő medencék is. Az medenceőrök folyamatosan mérték a víz hőmérsékletét. Biztosan visszafogunk még térni a családunkkal is.