Tamási Termálfürdő Tamási

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Tamási Termálfürdő Tamási vélemények

Kihagyható 2022. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Sajnálattal láttam, hogy a valamikor meghatározó fürdő, árnyéka önmagának. A mosdók rendkívül igénytelenek. Vizelet bűz terjeng, a padlón ki tudja milyen régi mocsok beragadva. Látszik, hogy nincs folyamatosan takarítva. Több fürdőben is jártam már , ilyen fokú igénytelenséggel nem találkoztam.
Kihagyható 2021. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Balatonparti nyaralásunk idején kifogtuk egyik nap a rossz időt, így ellátogattunk Tamásiba.
Gyerekekkel voltunk, de egyáltalán nem volt gyerekkompatibilis a fürdőrészleg. A víz nem volt olyan hőfokú, mint ami ki volt írva, sokkal hidegebb volt mind a levegő, mind a víz.. Sajnos nagy csalódás volt..
Időpazarlás 2021. július 26.családjával járt itt
A héten voltunk a fürdőben. Elképedve tapasztaltaltuk a vízforgatás hiányát. Az összes gyógymedence (már ami működött) a teknő szerepét töltötte be. Semmi túlfolyás, semmi vízáramlás, a vízszint a medence túlfolyásának lehetősége alatt kb 20 cm-re volt.
Érdekes 2021. július 26.gyerekekkel járt itt
Simontornyán nyaralunk a gyerekekkel, a szálláson kaptunk kedvezményre jogosító utalványokat, ennek révén jöttünk el a Tamási fürdőbe, ahol korábban sosem jártunk, még a városban sem. Az útbaigazító táblák alapján egyből megtaláltuk a fürdőt a városon belül, az ingyenes parkolóban egy viszonylag árnyékos helyet sikerült kifogni.
Tamási Termálfürdő Tamási - EgyébTamási Termálfürdő Tamási - EgyébTamási Termálfürdő Tamási - EgyébTamási Termálfürdő Tamási - EgyébTamási Termálfürdő Tamási - EgyébTamási Termálfürdő Tamási - EgyébTamási Termálfürdő Tamási - EgyébTamási Termálfürdő Tamási - EgyébTamási Termálfürdő Tamási - EgyébTamási Termálfürdő Tamási - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2020. október 5.gyerekekkel járt itt
Juniusban Siófokról ugrottunk át gyerekekkel. Kellemes meglepetés ért minket a beépésnél - már kedvezményt kaptunk, mivel a gyógymedencék nem üzemeltek ezért olcsóbb volt a belépő jegy. Korrekt volt a fürdő vezetés részéről. Jól éreztük magunkat, a gyerekek egész nap a csuszdánál játszottak - nagy élmény volt nekik.
Tamási Termálfürdő Tamási - Tamási Termálfürdő Tamási - Tamási Termálfürdő Tamási - Tamási Termálfürdő Tamási - Tamási Termálfürdő Tamási -
Időpazarlás 2019. június 24.családjával járt itt
Már többször voltunk a családdal itt és tudtam,hogy mire számítsak, legalábbis azt hittem. Aki egy termál fürdőt keres fel, feltételezem,hogy a kikapcsolódás és a nyugalom reményében teszi. Ezzel szemben a félig fedett medence szélén brutális hangerővel szóltak a 90-es évek retró és lakodalmas"slágerei",de olyan szinten, mintha egy búcsúban a körhinta és a ringlispi között álltam volna.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kihagyható 2019. június 23.családjával járt itt
Pünkösd vasárnap kerestük fel a fürdőt,korábban még nem jártunk itt. Kapitális hibát vétettünk! Ünnepnap,harminc fok feletti hőség volt azon a napon. A fürdő vezetését valószínűleg meglepetésként érte ez a két körülmény,mert egyáltalán nem készültek fel rá. A legnagyobb mėretű úszómedence és az egyik szintén nagy méretű gyógyvizes medence nem üzemelt.
Kihagyható 2017. november 7.családjával járt itt
Nagyon kellemes szombat délutáni/esti kikapcsolódás lett volna a családdal. 3 hibát említenék meg, ami kellemetlen volt és kicsit csalódva jöttünk haza:
-1 nappal érkezésünk előtt odatelefonáltam és egy masszázs időpontot szerettem volna Páromnak lefoglalni előre, meglepetés céljából, mert tudtam, hogy ha odaérkezünk nem lesz szabad időpont.
Érdekes 2017. augusztus 15.családjával járt itt
Többször jártunk már itt, utoljára most 7végén. A téli időszakban azért szeretem, mert nagyon kevesen járnak. Volt, hogy rajtunk kívül 5-10 fő tartózkodott csak bent. Nagyon tiszta minden, az emeleti termál víz is, ami nálam nagy előny. Az alkalmazottaktól tudom, hogy minden nap leengedik és tisztítják az emeleti medencéket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Időpazarlás 2016. szeptember 1.barátokkal járt itt
A fürdő régi részében voltunk barátokkal, a medence partján még ott voltak a táblák és a kivetítő vászna, amit feltehetően az olimpiára hoztak,alatta kiszáradt kaktusz, összevissza dobált műanyag bútorok, felismerhetetlen eszközök és lezáró szalag a fürdő területén több helyen.