Györgyey Kastély Étterem & Panzió Tápiógyörgye
2767 Tápiógyörgye, Táncsis Mihály út 2.

Györgyey Kastély Étterem & Panzió Tápiógyörgye a térképen

Györgyey Kastély Étterem & Panzió Tápiógyörgye értékelése:

1. helyezett az 1 tápiógyörgyei étterem közül
42. helyezett Budapest környékén - 867 étterem közül

H-CS 07:00-21:00
P-Szo 07:00-22:00
V 07:00-21:00
étterem, pizzéria, presszó, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, olasz
diétás ételek ...
magyar, angol, német, olasz
Különtermek:
Külön terem - max. 15 fő
Visa, EC/MC
Amstel

Györgyey Kastély Étterem & Panzió Tápiógyörgye bemutatkozása

Éttermünk magyar és nemzetközi ételeket ajánl vendégeinek. Az esti órákban pizzát is készítünk. Boraink a Thummerer Pincészetből származnak, pálinkáinkat a Bolyhos Pálinkamanufaktúra szállítja. Éttermünk első osztályú, olasz, német, angol nyelvű étlapokat is tudunk biztosítani. Rendszeresen vállaljuk kisebb-nagyobb rendezvények akár teljes lebonyolítását is.

Györgyey Kastély Étterem & Panzió Tápiógyörgye képei

Szállások Tápiógyörgye városában
Wellness csomagok Tápiógyörgye városában

Györgyey Kastély Étterem & Panzió Tápiógyörgye vélemények

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Nagyon csendes időszakban, az ünnepek között látogattunk el a településre. A látnivalók megtekintése után tértünk be az étterembe, mely csendes volt. A felszolgálótól viszont bőségesen informálódtunk a településről. A megrendelt tál hamar megérkezett, frissen sütve, szépen tálalva. 2 személynek bőségesen elég.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Bőséges kiváló ételek, a fel szolgálás gyors és udvarias. Figyelmesek, távozáskor utánunk jött a felszolgáló és figyelmeztet hogy a töltésre rájuk bízott telefont ne hagyjuk ott. Gyermekeknek bármilyen kívánságot teljesítenek,játszó sarkot létesítettek. Nagyon jó érzéssel távoztunk és ha legközelebb arra járunk egészen biztos igénybe fogjuk venni szolgáltatásaikat.

2014. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. október 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Esküvőnket ünnepeltük itt, kb. 50 főre kalibrálva tökéletes. Pláne rossz idő esetén. Még külön terem is volt a fotózáshoz. Elfogadnak bankkártyát, SZÉP-kártyát. Istvánnal a tulajjal remekül meg lehet beszélni mindenféle elképzelést, csak időben jelentkezzen az ember! A szobák jó kialakításúak, csak a vizesblokkokkal kapcsolatban van némi javítanivaló.

Legnépszerűbb csomagok Tápiógyörgyén és környékén
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.28. - 2022.05.12.
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 31.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással
2020.10.21. - 2021.12.21.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2021.12.20.

Szállodák Tápiógyörgye környékén
Hotel Aquarell Tápiógyörgye
Kastélyhotel Sasvár Tápiógyörgye
Erzsébet Park Hotel Tápiógyörgye
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Györgyey Kastély Étterem & Panzió TápiógyörgyeX