egoenichi
Országjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság

egoenichi adatlapja

családdal, autóval eddig. Ismerősökhöz, szállodákba, panziókba. Bababarát felszerelés fontos!
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  spontán
Regisztráció2014.01.24
Utoljára itt2018.01.10

2014. június 16.a párjával járt itt
Eldugott, romantikus kastély totál zöld környezetben. Csak olyanoknak, akik elvonulva a nagyvilágtól csendben szeretnének pihenni, sok impulzus nélkül. A medencét vízzel teli találtuk, viszont a ráhullott faleveleket senki nem takarította el a 2 nap alatt amíg ott voltunk. A jakuzzit nem találtuk meg, igaz nem is kérdeztük, mert hideg volt.
2014. október 2., csoporttal járt itt
Esküvőnket ünnepeltük itt, kb. 50 főre kalibrálva tökéletes. Pláne rossz idő esetén. Még külön terem is volt a fotózáshoz. Elfogadnak bankkártyát, SZÉP-kártyát. Istvánnal a tulajjal remekül meg lehet beszélni mindenféle elképzelést, csak időben jelentkezzen az ember! A szobák jó kialakításúak, csak a vizesblokkokkal kapcsolatban van némi javítanivaló.
Kiváló 2014. február 21.családjával járt itt
Eljegyzési családi összejövetelt szerveztünk az étterembe. Gombás Andris nagyon kedves és segítőkész volt. Rengeteg szabad teret kaptunk az ötletein megvalósításához, csak a projektor és vászonról kellett nekünk gondoskodni. Még a végösszeg kikalkulására is valós számlázási példával mutatták, mi fér bele a keretbe - ilyennel máshol nem találkoztam!