Royal Étterem Tápiószentmárton

1. helyezett a 4 tápiószentmártoni étterem közül
51. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

Royal Étterem Tápiószentmárton vélemények

Mobilról küldte. | 2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Családi vacsora alkalmával jártunk az étteremben. Az hely már kivülről is tetszett látszik rajta az igényesség és a tulajdonosok gondossága. Belülről még szebb volt minden berendezés harmonizált egymással. Tisztaság volt mindenhol a kiszolgálás gyors precíz. Az ételek nagyon finomak voltak a szakács biztosan ért a mesterségéhez amit a szűz pecsenye illetve a libamáj elkészítésén tudtunk lemérni.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Több családi ünnepséget is szerveztünk már ebbe az étterembe. Szép és elegáns belső. A májgaluska levest mindig emlegetjük, nagyon finom, igazi házias ízvilággal. A sültes tálak szintén nagyon ízletesek! Frissen és melegen tálalnak mindent, kiadós adagokkal. Ár/érték arányban is megfelelő, illetve a mennyiség/minőség is tökéletesen összhangban van.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretek ide járni,mert ott található a községemben ahol felnőttem. Hangulatos csendes hely a kiszolgálás is jó és ismerősök vannak benne. Házhoz szállítást is szoktunk kérni tőlük. Ami szintén gyors,és finom. Az ételeik finomak,és ár érték arányban vannak. Ünnep napokok alkalmával is megkönnyitik napjainkat,mert akkor is lehet tőlük rendelni.

Legnépszerűbb csomagok Tápiószentmártonban és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.12.20.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.06.07. - 2021.06.07.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
2020.06.07. - 2021.06.07.

Szállodák Tápiószentmárton környékén
Kastélyhotel Sasvár Tápiószentmárton
Libra Hotel Tápiószentmárton
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)
Fergeteges hosszú hétvége (min. 3 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

Royal Étterem TápiószentmártonX