Royal Étterem Tápiószentmárton

1. helyezett a 4 tápiószentmártoni étterem közül
50. helyezett Budapest környékén - 859 étterem közül

Royal Étterem Tápiószentmárton vélemények

Mobilról küldte. | 2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Családi vacsora alkalmával jártunk az étteremben. Az hely már kivülről is tetszett látszik rajta az igényesség és a tulajdonosok gondossága. Belülről még szebb volt minden berendezés harmonizált egymással. Tisztaság volt mindenhol a kiszolgálás gyors precíz. Az ételek nagyon finomak voltak a szakács biztosan ért a mesterségéhez amit a szűz pecsenye illetve a libamáj elkészítésén tudtunk lemérni.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Több családi ünnepséget is szerveztünk már ebbe az étterembe. Szép és elegáns belső. A májgaluska levest mindig emlegetjük, nagyon finom, igazi házias ízvilággal. A sültes tálak szintén nagyon ízletesek! Frissen és melegen tálalnak mindent, kiadós adagokkal. Ár/érték arányban is megfelelő, illetve a mennyiség/minőség is tökéletesen összhangban van.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretek ide járni,mert ott található a községemben ahol felnőttem. Hangulatos csendes hely a kiszolgálás is jó és ismerősök vannak benne. Házhoz szállítást is szoktunk kérni tőlük. Ami szintén gyors,és finom. Az ételeik finomak,és ár érték arányban vannak. Ünnep napokok alkalmával is megkönnyitik napjainkat,mert akkor is lehet tőlük rendelni.

Legnépszerűbb csomagok Tápiószentmártonban és környékén
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2-3 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness részleg használattal, masszázzsal, romantikus programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2019.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 31.617,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, exkluzív gasztroszínházi élménnyel, szilveszteri gálavacsorával, élőzenés mulatsággal, pezsgővel és tűzijátékkal, tombolahúzással, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri programokkal és gálavacsorával, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.

Szállodák Tápiószentmárton környékén
Libra Hotel Tápiószentmárton
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Tápiószentmárton
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Tápiószentmárton
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Last minute (1 éjtől)
Őszi szünet (min. 2 éj)