Ednüt

Ednüt adatlapja

Regisztráció2016.05.18
Utoljára itt2020.08.31

Szörnyű 2016. május 18.a párjával járt itt
A barlangfürdőt akartuk megnézni,ezért nagyon megörültem amikor egy kuponos oldalon találtam egy szálláshelyet ami ajándékba adja a fürdőbelépőt. Ár -érték arányban jónak tűnt s elkövetve a hibát,hogy nem néztem utána a szállásnak ,megvettem a kupont. Időpont egyeztetés a szállással majd nagy örömmel útra keltünk.
Szörnyű 2018. október 26.a párjával járt itt
Kuponos oldalról [moderálva - a szerk. ] vásároltuk a kupont. Az ajánlat Grand Termál Apartman **** 3 nap/2 éj /2 fő teljes ellátással akciós ár 29990 ft. . . . . . ez így nagyon jó ajánlatnak tűnik. A honlapon a képek nagyon szépek és címnek a Vár utca 12/3 számot adja.
Felhasználó fényképei:
Amfora Apartmanok Gyula - Amfora Apartmanok Gyula - Amfora Apartmanok Gyula - Amfora Apartmanok Gyula - Amfora Apartmanok Gyula -
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Tavaly nyáron Miskolctapolcán jártunk s már akkor szerettünk volna eljutni Lillafüredre,de az akkori szálláshelyünk kritikán aluli volt (de ez egy másik értékelés lesz ),hogy egy éjszaka után eljöttünk. Ezért külön örültem,hogy idén találtunk egy kuponos oldalon szállást Lillafüredre. Kicsit félve mentünk.
Felhasználó fényképei:
Hotel Tókert Lillafüred - Hotel Tókert Lillafüred -