Halas lépcső Tapolca

4,6
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
4. helyezett
városi Egyéb látványosság közül
Kategória
Egyéb látványosság
Halas lépcső Tapolca
Halas lépcső TapolcaHalas lépcső Tapolca
Halas lépcső TapolcaHalas lépcső Tapolca

Halas lépcső Tapolca bemutatkozása

A tapolcai Malom-tó mellett található lépcsősoron találkozhatunk az úgynevezett Halas lépcsővel, ami egy igazi utcai street art alkotás. A lépcsőre festett kép a tóban úszkáló koi pontyokat ábrázolja. A városvezetés Varjas Judit képző- és iparművészt kérte fel az alkotás elkészítésére, aki 16 és fél nap alatt készítette el azt.
Tovább olvasom >>

188 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

188 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
2024.08.31-ig
Malom-tó Vendégház Tapolca
59.020 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
59.823 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Halas lépcső Tapolca vélemények

2076
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2233 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42638 feltöltött kép
Érdekes 2022. június 20.a párjával járt itt
Tapolcán a malomtó környéke nem egy sík terület, a domborzati viszonyok miatt lépcsők teszik változatosabbá, hangulatosabbá. A halas lépcső a tó felső sarkában van (ha van a tónak felső sarka. . . ), a Tópart Bisztró mögött. A tóban aranyhalak vannak, rengeteg, ezt a fílinget ültette át a művésznő lépcsőre.
Itt fényképeztem:
Halas lépcső Tapolca - Külső képHalas lépcső Tapolca - Külső képHalas lépcső Tapolca - EgyébHalas lépcső Tapolca - Egyéb
Még több kép (1 db) >>
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 187 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Halas lépcső Tapolca a térképen
8300 TapolcaArany János utca 5.
Kapcsolódó cikkek
Legnépszerűbb cikkek