Hotel Gabriella Tapolca

Hotel Gabriella Tapolca
Hotel Gabriella TapolcaHotel Gabriella Tapolca
Hotel Gabriella TapolcaHotel Gabriella Tapolca

Hotel Gabriella Tapolca bemutatkozása

Tapolcán, a hangulatos Malom-tó partján áll a Hotel Gabriella. A város szülötte, Batsányi János költő hűséges feleségéről elnevezett szállodát a XIII. században épült egykori vízimalomból alakították ki. A hotelt övező tó különböző források vizének felduzzasztásával keletkezett, egész évben 18 fokos.

Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hotel Gabriella Tapolca vélemények

Kiváló 2015. szeptember 28.a párjával járt itt
Gyönyörű hangulatos környezetben ,kiváló szolgáltatást kaptunk,érdemes ezt megtapasztalni,ha lehetőségünk lesz máskor is szivesen vendégeskedünk ott. Felújitás előtt is igénybe vettük a hotelt,de most igazán biztosítja a kényelmet. A véleményem ennyi,nem akarok feleslegesen szót szaporítani.
2015. szeptember 3.a párjával járt itt
A Gabriella Hotel csodálatos környezetben, Tapolca belvárosában, a Malom-tó mellett, az egykori malom épületében található. Az eredeti vízimalom (Festő-malom) még a 13. században épült és a 19. század végéig használták is. A szoba az átlagos szállodai szobaméretnél nagyobb volt, fenyőbútorokkal, franciaágyas, és volt benne jól működő légkondi.
Hotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 31.egyedül járt itt
Csodálatos fekvésű szállás, a közvetlen környezete minden irányból gyönyörűen fel van újítva. A szoba teljesen korrekt volt, a személyzet kedvessége pedig felülmúlta a várakozásaimat, legalább 6 szívecskét érdemelnének az 5-ből! :) A reggeli kínálata talán lehetne bővebb.
2015. augusztus 21.barátokkal járt itt
Szálloda fekvése kiváló, szép a kilátás a szobából, tiszta és kényelmes. A szoba kicsit zajos, szinte állandóan zúgott valami, valószínű, hogy a vezetékek nagyon vezetik a hangokat. Vagy a hűtő zúgott, vagy a vízfolyást lehetett hallani. Ez elégé zavaró volt. Jó, hogy van légkondi a szobában.
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezetben található a szálloda, mely tökéletes pihenést nyújtott. A szoba tökéletesen megfelelt az elvárásaimnak, tiszta, kényelmes, csodás kilátás az ablakból, a kánikulában a klímaberendezés nagyon jó szolgálatot tett. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.
Biztos, hogy ide még el fogok menni, és másnak is szívesen ajánlom.
Hotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - KörnyékHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Tökéletesen elégedett vagyok a szállodával. A szoba tiszta, kényelmes, jó elhelyezkedésű, a klímaberendezés nagyon jó szolgálatot tett a hőségben.
A reggeli finom volt és bőséges.
A szálloda személyzete kedves, udvarias, mindig készségesen álltak rendelkezésünkre. A nyaralás végén szívesen segítettek a csomagok őrzésében, míg mi bejártuk a várost.
Szívesen ajánlom mindenkinek a Gabriella Szállót.
Kiváló 2015. március 31.egyedül járt itt
Műemléki épület oldalán lévő vizimalom-kerék - bár szemmel láthatóan nem volt sérült - nem működött, ez csökkentette a kiváló összhatást. Egyedülálló helye, a mellette lévő két tó, tele aranyhalakkal, késő éjszakáig működő szökőkúttal, a közeli templom hangulatos időjelző harangozása, a frissen ültetett virágokkal, a parkban szobrokkall rendkivül barátságossá varázsolta ottlétünket.
2015. március 16.csoporttal járt itt
A recepcio kivalo szolgaltatast nyujtott, az ettermi szolgaltatas nem tokeletes de a hely varazsa elfedi. Nincs proaktiv kiszolgalas, ajanlas, beszelgetes, stb
A szallo vendegeknek hianyzik a ettermi kedvezmeny, mondjuk 10%, ami szerintem uzletpolitikai eszkoz.
A furdoszobaban nincs keztorlo tarto a mosdokagylo mellett!
Az internet (wifi) igen lassu volt.

A fenti aprosagokon tul, kellemes, jo hely es ajanlom masoknak is orommel!
2014. május 17.a párjával járt itt
Ajánlom annak, aki csendes, nyugodt és csoda szép környezetben szeretne eltölteni pár napot. A hotel nem luxus, de minden megvan benne. Képzett, kedves, vendégre odafigyelő a személyzet. A konyha csillagos ötös. Tiszta minden még a bárpult felett lógó poharak is csillognak a tisztaságtól.
Kiváló 2013. október 28.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen, fantasztikus környezetben lévő szálloda. A személyzet kedvessége, készségessége, hozzáállása nem hagy kivetnivalót maga után. A tisztaság nagyon jó! A szoba kényelmes, lakályos, szépen berendezett. A szálloda étterme nagyon jó, bármit fogyasztottunk rendkívül ízlett. Ár-érték arány kiváló, bármikor szívesen visszamennék. Bárkinek ajánlom, aki Tapolcán, vagy környékén keres szállást. . .