Hotel Gabriella Tapolca

Hotel Gabriella Tapolca
Hotel Gabriella TapolcaHotel Gabriella Tapolca
Hotel Gabriella TapolcaHotel Gabriella Tapolca

Hotel Gabriella Tapolca bemutatkozása

Tapolcán, a hangulatos Malom-tó partján áll a Hotel Gabriella. A város szülötte, Batsányi János költő hűséges feleségéről elnevezett szállodát a XIII. században épült egykori vízimalomból alakították ki. A hotelt övező tó különböző források vizének felduzzasztásával keletkezett, egész évben 18 fokos.

Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hotel Gabriella Tapolca vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
2015. szeptember 3.a párjával járt itt
A Gabriella Hotel csodálatos környezetben, Tapolca belvárosában, a Malom-tó mellett, az egykori malom épületében található. Az eredeti vízimalom (Festő-malom) még a 13. században épült és a 19. század végéig használták is. A szoba az átlagos szállodai szobaméretnél nagyobb volt, fenyőbútorokkal, franciaágyas, és volt benne jól működő légkondi.
Hotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső kép
Kiváló 2018. július 18.a párjával járt itt
Még a szálloda előtt jártunk, amikor a sürgölődő pincérek mosolygó köszönéssel fogadtak. Bent diszkrét és nagyon hangulatos környezetben, csendben és nyugalomban töltöttünk két éjszakát. A Rózsakő borral feldobott esti tóparti halvacsora utáni séta kellemes emlékeket hagyott maga után.
Kiváló 2017. június 8.egyedül járt itt
A település legszebb pontján, csendes környezetben helyezkedik el. A szobák tiszták és csendesek. A reggeli bőséges. Kikapcsolódni vágyóknak tökéletes választás.
Kiváló 2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Immár második éve jövünk vissza, ebbe a csodálatos környezetben elhelyezkedő hangulatos, csendes, tiszta, otthonos hotelba. A reggeli bőséges, és változatos. A személyzet udvarias, és segítőkész. A Malom-tó, és környezete csodálatosan szép. Még visszatérünk jövőre is erre a csodálatos helyre.
Kiváló 2016. július 31.a párjával járt itt
Már második évben tértünk vissza nyaralni ebbe a romantikus halastó partján elhelyezkedő vízimalmos hotelbe. A személyzet kedves és segítőkész, a reggeli bőséges, finom, friss, mindenki találhat kedvére valót. A szobából a kilátás gyönyörű, a tóra néz, a szökőkútra. Kellemes sétákat lehet tenni a tó körül, a virágok között. A fagyi is finom. Jövőre is eljövünk újra!
Kiváló 2016. április 15.a párjával járt itt
Már fél sikert jelent az, ha egy szálloda kiválóan egészíti ki a természet adta lehetőségeket. Nagyon jó példa erre a Gabriella Hotel Tapolcán. Bárkinek merem ajánlani azt a szállót, ahol kedves személyzet foglalkozik az emberrel, friss, ízletes ételeket szolgálnak fel gyorsan, vagy szépeket álmodtunk a jól berendezett szobákban.
Hotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Medence/kertHotel Gabriella Tapolca - KörnyékHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - VendéglátásHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - KörnyékHotel Gabriella Tapolca - KörnyékHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Külső képHotel Gabriella Tapolca - Vendéglátás
Kiváló 2016. március 1.a párjával járt itt
A szállás szépen megújult környezetben helyezkedik. Örömmel vettük, hogy a Gabriella Hotel oldalán lévő kerék is működik időnként. Igazán látványos színfoltja lett a városnak a malomtó. A hotel 3 csillagnak bőven megfelel, szerintünk meg kellene célozni egy újabb felminősítést.
2013. május 23.családjával járt itt
Kellemes környezetben fekvő hotel. Fontos szempont, hogy csendes a környék, így pihenésre igazán alkalmas. Mind a tizen, akik ott vacsoráztunk teljes mértékben meg voltunk elégedve a ételek minőségével és mennyiségével. Külön meg kell említenem a finom házi borokat.
Kiváló 2023. március 15.barátokkal járt itt
Röviden: tetszett és jót aludtam. Hosszabban: tetszett a szoba, a fürdőszoba, különösen a járólap (ilyet szeretnék faktor), a szobaszámok jelölése, a lépcsőház, az étterem, a külső megjelenés, a helyszín. Az ágy végre nem puha, süppedős, hanem kényelmes, minőségi matrac, hozzá nagypárnával.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. július 14.gyerekekkel járt itt
Tapolca egyik leghangulatosabb és legszebb pontján elhelyezkedő Hotel Gabriella, utazásaink közül a legkedvesebb. Igaz kis időt töltöttünk itt, de az biztos, hogy minden percét élveztük. Gyönyörű -
csendes környezet, kedves személyzet, a hotel csillagainak megfelelő magas színvonalú ellátás - maximálisan elégedetten távoztunk, biztosan visszatérünk, ha csak átutazóban is, de egy ebédre betérünk, mert az étterem kínálata és minősége kifogástalan volt. Köszönet a szakácsnak! :)