Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★

Három csillagos szálloda
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

A Hunguest Hotel Pelion legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár (min. 3éj)
Pelion nyár
07.01-08.31.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Napi ár félpanzióval (min. 1 éj)
Napi ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2022. április 25.a párjával járt itt
Végtelenűl udvarias, segítőkész csapat dolgozik itt, köszönet a szálloda minden alkalmazottjának. Ami nem tetszett, és ez nem a dolgozók hibája, a wellnes részlegen az ágyakat a "kedves" vendégek (tisztelet a kivételnek) önkényesen tötölközövel egész napra "lefoglalják", holott Ők hosszú órákon keresztül ott sincsenek, így elveszik a lehetőséget a vendégek elől, hogy használják.
2022. április 12.a párjával járt itt
Érkezéskor a recepción udvariasan és segítőkészen fogadtak. Érthetően tájékoztattak és elirányítottak a szobánk, ézkezde, valamint a szolgáltatásokkal kapcsolatban. A személyzet nagyon kedves és előzékeny. Az étteremben óriási választékot és figyelmes kiszolgálást kaptunk. Mi
"szem-szájnak ingere" minden igényt kielégítő a kínálat!
2022. március 21.barátokkal járt itt
Udvarias segítőkész volt a személyzet. Az ellátás szuper volt. Wellness részleg nagy és nagyon jó! Ami nem tetszett, hogy a szobában nagyon rossz illat volt {dohányzás vagy dohos }. Pénteken reggel fél 8-kor a takarító személyzet ébresztett porszívózással a közelünkben lévő szobában. Amúgy ezeket félre téve jól éreztük magunkat.
2022. március 16.gyerekekkel járt itt
Véleményem szerint családias légkör volt e pár napban! A gyermekeknek remek programok voltak! A kikapcsolódás és a pihenés minden feltétele adott volt! A szoba erkélyéről csodás kilátás nyílt a Balaton - felvidékre! A személyzet kedvessége és munkája rendkívül precíz és gyors volt! Köszönjük ezt a 3 napot amit itt töltöttünk! Ajánlom másoknak is!
2022. március 7.a párjával járt itt
Udvariasak a recepción. A keleti fekvésű szoba ízléses berendezéssel és kiválóan szekcionált világítással, kényelmes bútorokkal - pazar kilátással a tanúhegyekre. Az étteremben figyelmes személyzet, minden igényt kielégítő ételválasztékkal. A Lobby bárban finom snack ételeket és italokat szolgálnak fel.
2022. február 5.a párjával járt itt
Szeretünk volna még egy éjszakára maradni. Amit kértünk a recepción amire azonnal kijelentette az úriember pénteken telt ház lesz. Mikor megérkeztünk kértük! Oda utazás közben értesültünk róla hogy több szabit kapott a nejem. Mivel az egészségügyben dolgozik. Ez egy kis csalódás. De ettöl függetlenül nagyon jól éreztük magunkat! ! Biztosan vissza jövünk! !
2022. január 31.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak, frissek voltak és hatalmas választék volt. Kedves, tisztelettudó személyzet. Az nem tetszett viszont, hogy a szobához tartozó kártya nem mindig működött, így nem tudtunk bemenni a szobába vagy ha be is jutottunk akkor nem kapcsolódott fel a villany és ezért többször le kellett mennünk a recepcióra.
2022. január 13.barátokkal járt itt
Mi elsősorban szilveszterkor voltunk a szállodában. A terem és a vacsora teljesen megfelelő. A zene is jó lenne, ha halkabb lenne és nem csak a basszus dübörögne annyira, hogy beleremeg az ember szíve. A szoba megfelelő volt, tiszta. Nagyokat lehetett a városban sétálni. A reggeli és vacsora nagyon finom volt, bárki választhatott magának.
2021. december 30.a párjával járt itt
Négy éjszakát töltöttünk a szállóban, meg voltunk elégedve az ellátással, a személyzet kedves, szolgálat kész volt. Ami a komfort érzetünket zavarta az a piszkos, pecsétes, rossz szagú szőnyegek voltak! Ezen sürgősen változtatni kéne, mert így a 4 csillag nem áll meg! A hotelnek szabályozni kéne, hogy a gyermekek hány éves kortól jöhetnek.
2021. december 26.gyerekekkel járt itt
Hiányoltam a szobából vmi kis apró karácsonyi díszt. Továbbá hiányoltam vízforralót,tea,kávé bekészítést. Továbbá délután is hiányoltam a karácsonyi tea vagy forraltbor és süti kínálást a lobbyban ,mint ahogy ez sok szállodában a karácsonyi foglaláshoz ingyenesen hozzá szokott tartozni. A wellness kiváló!
Hunguest Hotel Pelion Tapolca a térképen
8300 TapolcaKöztársaság tér 10.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád