Tassi Halászcsárda Tass

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Tassi Halászcsárda Tass vélemények

Kiváló 2014. május 5.családjával járt itt
Mi Rózsaszigeten horgásztunk 6 napig, és minden nap átmentünk a Halászcsárdába hol ebédelni, hol vacsorázni. Nagy a választék, az ételek nagyon finomak, bőségesek és gyönyörűen vannak díszítve. A személyzet mosolygós, kedves, udvarias, odafigyelnek minden vendégre. A tulajdonos hölgy is barátságos, mindenkit kedvesen üdvözölt. És a teraszra kutyát is be lehet vinni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 10.a párjával járt itt
Visszatértünk egy év után. Másik házban aludtunk mint legutóbb, az előző jobban tetszett, de ezzel is csak apró problémák voltak, amelyeket azonnal orvosoltak! Az étterem, az ételek minősége, mennyisége maradt a megszokott kiváló szinten, a tulajdonos Erzsike és személyzet kedvessége sem változott, szinte családtagnak éreztük magunkat! Biztosan elvisszük az unokákat is amint lehetőségünk adódik rá!
2013. augusztus 6.a párjával járt itt
Nagyon hangulatosan, szépen és olyan "halászosan" berendezett étterem. Egy részén zárt, valamint nyitott helyekkel. Mindenki választhat kedve szerint. A tulajdonos és a személyzet roppant barátságos, udvarias, készséges, segítőkész. Külön kiemelném Gusztit, a pincért, aki szerintem az ország leg-leg-leg pincére!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Ha láttak még csodás éttermet belülről, akkor ez az. Szépen berendezett, zárt, félig nyitott és nyitott helyekkel. Mindenki választhat kedve és az időjárás szerint. A tulajdonos és a személyzet roppant barátságos, udvarias, készséges, segítőkész. Mintha csak egy családi kiránduláson lennénk.
Tassi Halászcsárda Tass - BelsőTassi Halászcsárda Tass - Külső képTassi Halászcsárda Tass - Étel/italTassi Halászcsárda Tass - Étel/italTassi Halászcsárda Tass - Belső