Tassi Halászcsárda Tass

Tassi Halászcsárda TassTassi Halászcsárda Tass

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Fried Kastély Hotel Simontornya

Tassi Halászcsárda Tass vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 17.családjával járt itt
Már többször voltunk családdal, barátokkal, mert nagyon szeretjük a finom ételeket és a hely hangulatát. Ebéd után teli hassal jókat lehet sétálni a környéken, igazi chill out-os ebéd délutáni sétával. Gyerekeknek van egy szép játszótér, ahol jól elvannak, amíg a szülők pihegnek az ebéd után.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. november 23.családjával járt itt
A felszolgálás udvarias, figyelmes. Az ételek finomak, nagy adagok, ízletesek.
Nem kell sokat várni rendelés után! ! !
Kicsit hűvös belsőtér, de egy forró leves után elviselhető. :o)
Saját parkolóval és nyári, fedett kert helység ellátott étterem.
(Bár a külső része novemberben már zárva volt. )
Másnak is ajánlom a helyet.
2016. július 13.a párjával járt itt
Egy - autós,kutyás - kirándulás során tévedtünk be a helyre. Nagyon kellemes meglepetésben volt részünk. Parkoló, kerthelyiség, fedett,nagy terasz és légkondicionált étterem rész is található a csárdában.
Az ételek jól voltak elkészítve, mennyiség is kielégítő, az italok megfelelő hőfokúak voltak és a ár is elfogadható volt.

Utána egy séta a vízparton teljessé tette a napot.
2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Gyerekünkkel és az egy hónapos unokánkkal jártunk itt. A konyha és a kiszolgálás udvarias volt, a rendelt frissen sültek bőségesek, finomak és jók voltak. Az egyedüli dolog, ami kilógott a sorból az a tárkonyos ragu leves, ami nem igazán nyerte meg a tetszésünket. A pincérek hozzáállása tanítani való!
Tassi Halászcsárda Tass - Étel/italTassi Halászcsárda Tass - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 10.a párjával járt itt
Visszatértünk egy év után. Másik házban aludtunk mint legutóbb, az előző jobban tetszett, de ezzel is csak apró problémák voltak, amelyeket azonnal orvosoltak! Az étterem, az ételek minősége, mennyisége maradt a megszokott kiváló szinten, a tulajdonos Erzsike és személyzet kedvessége sem változott, szinte családtagnak éreztük magunkat! Biztosan elvisszük az unokákat is amint lehetőségünk adódik rá!
2013. augusztus 6.a párjával járt itt
Nagyon hangulatosan, szépen és olyan "halászosan" berendezett étterem. Egy részén zárt, valamint nyitott helyekkel. Mindenki választhat kedve szerint. A tulajdonos és a személyzet roppant barátságos, udvarias, készséges, segítőkész. Külön kiemelném Gusztit, a pincért, aki szerintem az ország leg-leg-leg pincére!
Kiváló 2018. november 11., csoporttal járt itt
Októberben szerveztünk ide egy motoros találkozót a barátaimmal.
Nagyon kedves és segítőkész személyzet finom ételek vártak itt bennünket.
Kicsit eldugott helyen van és az odavezető út utolsó 1-2 km-re elég rossz állapotú de megérte.
Az étteremtől, 200 méterre a Duna egyik zsilipéhez lehet lesétálni.
Nagyon szép.
Tassi Halászcsárda Tass - EgyébTassi Halászcsárda Tass - Külső képTassi Halászcsárda Tass - EgyébTassi Halászcsárda Tass - Egyéb
Kiváló 2018. május 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó helyen van,szuper a kiszolgálás,jók és finomak az ételek,gyors kiszolgálás,kedves udvarias kiszolgálás. Oda figyelnek a vendégre . A zene hangulatos és nem üvöltő hanem csendes hangulatos,atulajdonos leül beszélget a vendégekkel. máskor is vissza térünk csodás hely. Hangulatos kölső étterem rész,kertben van a gyermekek számára játszótér.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2017. július 20.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a Halászcsárda vendégházában.Igazán minden igényt kielégítő szolgáltatásban volt részünk. Minden kivánságunkat teljesítették. Az ételek minősége, mennyisége, külleme osztályon felüli volt.A jó levegő, csend és a kedves fogadtatás miatt mindenkinek ajánlom. Máskor is visszatérünk.
Tassi Halászcsárda Tass - Étel/italTassi Halászcsárda Tass - Étel/italTassi Halászcsárda Tass - Étel/italTassi Halászcsárda Tass - BelsőTassi Halászcsárda Tass - Külső képTassi Halászcsárda Tass - Egyéb
Kiváló 2017. március 31.barátokkal járt itt
Mindíg nagyok kedvesek! A szakács ügyes ,kíváló ételeket készít,jó az étlap össze állítás! Picérek udvariasak! A tulajdonos hölgy Erszi néni beszélget mindenkivel,nagyon kedves ,meleg szívű,barátságos ember! Minden asztalnál megáll,mindenkihez van egy két kedves szava! Régi stílusú étterem,régi berendezési tárgyakkal,hatalmas terasszal!