Öreg Halász Hotel Tát ★★

Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát - Napi árak reggelis ellátással
2024.08.01-ig
Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát

Öreg Halász Hotel Tát vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. október 3.a párjával járt itt
Egy rendezvény okán jártam a hotelben és étteremben. Jó megközelíthető helyen egy nádfedeles kedves,kis épület. A személyzet kiválóan teljesítette a feladatát. az ételek kiválóak voltak, a kávéjuk kifejezetten finom volt! A szobák egyszerűen berendezettek, de tiszták. Internet nincs az épületben,de mi nem is hiányoltuk. Jól éreztük magunkat,köszönjük.
Kiváló 2017. március 10.a párjával járt itt
A tulajdonos hozzáállása a vendégfogadáshoz példamutató. A hotel nagyon romantikus nádfedeles házikó. A társalgó berendezése a régi bőr garniturákkal fenomenális. Csocso, billiárd, kártyák, minden mi szemnek,kéznek ingere. Az étteremben óriási búbos kemence. Óriási adag ételek.
Öreg Halász Hotel Tát - BelsőÖreg Halász Hotel Tát - BelsőÖreg Halász Hotel Tát - Vendéglátás
Kiváló 2013. október 18.családjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk Táton, az Öreg Halász Hotelben két fiammal és férjemmel.
Kellemes, tágas, kényelmes szobánk volt és nagyon-nagyon finomakat ettünk a Hotel éttermében. Külön kiemelném a házias tyúkhúslevest. Egyszerűen verhetetlen volt! A személyzet kedves és segítőkész volt, sok csillagos szállodák alkalmazottai tanulhatnának Tőlük. Ide még visszatérünk!
Öreg Halász Hotel Tát - Külső képÖreg Halász Hotel Tát - BelsőÖreg Halász Hotel Tát - Belső
Kiváló 2013. május 4.gyerekekkel járt itt
Már kétszer jártunk a hotelben, egyszer ősszel, most pedig húsvtkor. A családdal voltunk /két gyerek/, a tágas szobában bőven elfértünk. Az ár húsvétkor is nagyon jó volt. A szálló jó helyen van, Esztergom, Visegrád könnyen elérhető. A reggeli nagyon finom és bőséges, a vacsora szintén nagyon finom, és a desszertet már sokszor nem is bírtuk megenni. Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2013. április 22.barátokkal járt itt
2012. júliusában voltunk itt 3 napot - sajnos csak hármat! - férjemmel és egy baráti házaspárral. A hotel nagyon jó helyen van, megfelelő a parkolási lehetőség. A szobák kényelmesek és tágasak. Nagy melegben voltunk ott, így a hőség eléggé elviselhetetlen volt éjszaka - nincs légkondi - de ventillátort minden szobába tettek.
Öreg Halász Hotel Tát - Külső kép