Lucerna77: Tóparti étterem - Grill & Cocktails Tata Tata

Grill & Cocktails Tata Tata értékelése
6. helyezett a 41 tatai étterem közül

Tóparti étterem

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
Nagyon romantikus helyen van az étterem, közvetlenül az Öreg tó partján, nyáron érdemes a teraszok egyikét választani, így az ebéd/vacsora elfogyasztása közben a tó szépségében gyönyörködni. A teraszokon minden asztal fölött napernyő van. Mi tegnap libacombot ettünk, fantasztikusan finom volt, ropogós. Jó az étel és italválaszték is. A pincérek gyorsak, kedvesek, udvarias a kiszolgálás.
Elhelyezkedése és a választék szempontjából is ez a legjobb hely Tatán. Pároknak különösen ajánlom.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Lucerna77 felhasználót?    Igen

Grill & Cocktails Tata Tata
2890 Tata
Tópart sétány 1.

2019. szeptember 8.
Többször is jártunk már ebben az étteremben, szeretünk az étterem teraszán ülni mert szép kilátás nyílik az Öreg Tó vizére. Az idén erre kevés lehetőség volt, mert a szezon nagy részében nem volt nyitva. Most nyitva volt gondoltuk beülünk. Vártunk több mint 15 perceg senki sem jelent meg a...