Teltház Étkezde Tata

2024.06.14-ig
Portobello Hotel Esztergom

Teltház Étkezde Tata vélemények

Átlagos 2023. július 6.a párjával járt itt
Pár napja voltunk ebédelni Tatán a Teltház Étkezdében.Teljesen retro az épület kívül és belül is és az evőeszközök is koszosak voltak.Ráadásul amit rendeltünk nem mondható egy adagnak, sőt a desszert is ehetetlen volt.Ár érték arányban ekkora mennyiséghez nem olcsó.
Átlagos 2019. augusztus 4.egyedül járt itt
A tatai vár mögötti út kanyarjában található kifőzde, naponta változó menüsorral. 1 leves, 4 főétel, 1 desszert, és minden ételük 1000 Ft alatti, ezen belül a főételeket 800 Ft-ért, a a desszertek és a húsos levesek 400 Ft-ba kerülnek. Minden nap van napi menü, amelyben a 2 fogás mindössze 700 Ft.
Teltház Étkezde Tata - Étlap/itallapTeltház Étkezde Tata - Étel/italTeltház Étkezde Tata - BelsőTeltház Étkezde Tata - BelsőTeltház Étkezde Tata - Külső képTeltház Étkezde Tata - Külső képTeltház Étkezde Tata - Külső képTeltház Étkezde Tata - Külső kép
Átlagos 2018. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Valóban a környék legolcsóbb étkezési lehetőségét nyújtja. Annak ellenére, hogy volt szabad asztal, nekem székekkel-asztalokkal együtt túlzsúfoltak tűnt. Talán azért mert kis helyiséggel rendelkezik. Betérésünk előtt egy hónappal már jártunk arra. Alig volt szabad asztal. Ha most is ez lett volna az állapot, biztos,hogy nem tértünk volna be.
Kiváló 2017. július 9.a párjával járt itt
Amióta felfedeztük ezt a helyet, csak ide járunk és ha Tata felé vezet az utunk, ide térünk be ebédelni. Olcsó és otthonos étkezde, heti menü, a konyha kiváló. A levest - ami remek és tartalmas - jókora tálban teszik az asztalra, annyit szedhetsz belőle, amennyi jólesik. Az ételek jóízűek, az adag bőséges, biztos lehetsz benne, hogy jóllakottan és elégedetten távozol.
Teltház Étkezde Tata - Külső képTeltház Étkezde Tata - Külső kép