Hotel Gottwald Tata ★★★★

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Hotel Gottwald Tata vélemények

Kiváló 2023. augusztus 19.a párjával járt itt
Pazar gazdag reggeli, mindenki megtalálja a kedvére valót. 06. 00-21. 00- ig wellness, szauna a szoba árában. Nagyon kedvesek. Vacsavacsa kezecskéjűek keresik csak a lógó led szalagot és a lyukas szúnyoghálót. Mindíg takarítanak, tesznek vesznek hogy az igénytelen vendégek után rendet tudjanak tartani.
Hotel Gottwald Tata - EgyébHotel Gottwald Tata - EgyébHotel Gottwald Tata - EgyébHotel Gottwald Tata - EgyébHotel Gottwald Tata - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Az ablakról hiányoltam a hagyományos függönyt,csak sötétítő függöny volt. A szoba szép,tiszta,rendezett. A recepciós hölgy nagyon kedves volt,mindenről megfelelő tájékoztatást kaptunk érkezéskor. Tejfehérje allergiámat még a szállás foglalásakor jeleztem. Válaszként azt kaptam,hogy a szakács mindent megold,csak szólni kell.
Kiváló 2020. június 18.a párjával járt itt
Az autópálya lehajtótól pár száz méterre elhelyezkedő Gottwald Hotelt tiszta szívvel ajánlom minden pihenni vágyónak! Az erdei környezetben kialakított szálloda és wellness komplexum minden tekintetben kiváló választás lehet a pihenni vágyók számára. A szálloda és környezete tiszta, a parkolás zárt parkolóban lehetséges, ahol elektromos autók töltése is lehetséges .
2020. március 9.a párjával járt itt
A helyet bázisnak használtuk a párommal. Könnyen elértünk minden látnivaló, és a hotel is jól megközelíthető volt. A wellness részleg és a konditerem, bár csak megnéztük, igényes és rendben lévőnek tűnt. Egyedül a játékterem, biliárd része hagyott némi kívánni valót maga után.
Kiváló 2019. augusztus 2.a párjával járt itt
Stílusos, minden részletre odafigyelő a hotel épülete. Kellemes a dús, zöld környezet. Kiváló az étel, első osztályú a wellness is. Talán a bérelhető kerékpárok számán, minőségén lehetne javítani.
Gyenge 2019. május 19.a párjával járt itt
Kaja közepes, ez a vendeglátói stílus már őskövület, ordítozó másnaposok az étteremben, talan őket kellett volna a vip szobaban elkülöníteni. Gyönyörű helyen van, de ez adottsag, parkolás rendben van, de többet biztosan nem fogom hasznalni. Marhára nem erdekel, hogy ki a tulajdonos, tegye a dolgat, ne bratyizzon a vendegekkel.
Átlagos 2018. december 30.gyerekekkel járt itt
A 4*-os szállodában félpanziós ellátást kértünk. (1 felnőtt és egy 12 éves gyerek) számára. Az első nap vacsorára 3 fogásos, felszolgálással együtt, gyertya megnyújtva az asztalon, inkább felnőttnek való ételekből lehetett választani ( disznótoros, halfilé zöldségágyon, borjúpaprikás), nos, a gyerekek nem feltétlenül ezt kedvelik, de azért megoldódott.
Szörnyű 2018. december 10.a párjával járt itt
A csomag részeként árult masszázst nem tudták számunkra biztosítani (nekünk kellett rohangálni utána, sikertelenül), a csomagban bennfoglalt pezsgőt megpróbálták felszámolni extra díjként.
Kiváló 2018. november 10.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű szálloda, csodás környezetben. Hatalmas, kényelmes szobát kaptunk, szép panorámával. A reggeli bőséges volt és nagyon finom, a vacsora pedig kiváló! A pincér ajánlatát megfogadva nagyon finom fogásokat kaptunk, volt, amiből először csak fél adagot kértünk a gyermekünknek, de utána még kért egy felet, annyira ízlett neki.
2018. június 26.a párjával járt itt
Konkrétan nagyon tetszett a szálloda parkja, megfelelő volt a parkolási lehetőség. Személyzet roppant kedves, figyelmes, szolgálatkész. Kellemesen tudtuk eltölteni az estét és éjszakát, mert csend és nyugalom volt. A wellnes részlegben volt kicsi probléma: délután 3 órakor már nem volt tiszta törölköző, nem tudtak adni.