2890 Tata, Fekete út 1

Szállások Tata városában
Wellness csomagok Tata városában

Hotel Gottwald Tata vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 18.
Az autópálya lehajtótól pár száz méterre elhelyezkedő Gottwald Hotelt tiszta szívvel ajánlom minden pihenni vágyónak! Az erdei környezetben kialakított szálloda és wellness komplexum minden tekintetben kiváló választás lehet a pihenni vágyók számára. A szálloda és környezete tiszta, a parkolás zárt parkolóban lehetséges, ahol elektromos autók töltése is lehetséges .

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
A helyet bázisnak használtuk a párommal. Könnyen elértünk minden látnivaló, és a hotel is jól megközelíthető volt. A wellness részleg és a konditerem, bár csak megnéztük, igényes és rendben lévőnek tűnt. Egyedül a játékterem, biliárd része hagyott némi kívánni valót maga után. Itt egy órát töltöttünk el, de a hotel többi részével szemben nagy volt a kontraszt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Stílusos, minden részletre odafigyelő a hotel épülete. Kellemes a dús, zöld környezet. Kiváló az étel, első osztályú a wellness is. Talán a bérelhető kerékpárok számán, minőségén lehetne javítani.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Kaja közepes, ez a vendeglátói stílus már őskövület, ordítozó másnaposok az étteremben, talan őket kellett volna a vip szobaban elkülöníteni. Gyönyörű helyen van, de ez adottsag, parkolás rendben van, de többet biztosan nem fogom hasznalni. Marhára nem erdekel, hogy ki a tulajdonos, tegye a dolgat, ne bratyizzon a vendegekkel.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 4*-os szállodában félpanziós ellátást kértünk. (1 felnőtt és egy 12 éves gyerek) számára. Az első nap vacsorára 3 fogásos, felszolgálással együtt, gyertya megnyújtva az asztalon, inkább felnőttnek való ételekből lehetett választani ( disznótoros, halfilé zöldségágyon, borjúpaprikás), nos, a gyerekek nem feltétlenül ezt kedvelik, de azért megoldódott.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csomag részeként árult masszázst nem tudták számunkra biztosítani (nekünk kellett rohangálni utána, sikertelenül), a csomagban bennfoglalt pezsgőt megpróbálták felszámolni extra díjként.
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Gyönyörű szálloda, csodás környezetben. Hatalmas, kényelmes szobát kaptunk, szép panorámával. A reggeli bőséges volt és nagyon finom, a vacsora pedig kiváló! A pincér ajánlatát megfogadva nagyon finom fogásokat kaptunk, volt, amiből először csak fél adagot kértünk a gyermekünknek, de utána még kért egy felet, annyira ízlett neki.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
Konkrétan nagyon tetszett a szálloda parkja, megfelelő volt a parkolási lehetőség. Személyzet roppant kedves, figyelmes, szolgálatkész. Kellemesen tudtuk eltölteni az estét és éjszakát, mert csend és nyugalom volt. A wellnes részlegben volt kicsi probléma: délután 3 órakor már nem volt tiszta törölköző, nem tudtak adni. A jakuzzinak csak fele működött.

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Csodás helyen ,erdőben,az M1-es közvetlen közelében van a családi vállakozásban működő szálloda. A wellnes rész tetszett,a szobák átlagosak,az étterem nem rossz,tisztaság van,a recepció igényes,a kert buja és tetszetős.
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Kikapcsolódni mentünk, és ezt maradéktalanul meg is tudtuk tenni, a személyzet mindent megtett a kényelmünk érdekében. Egészen apróságokkal nem voltunk csak elégedettek, pl. a fürdőszobában nem égett az egyik oldalon a villany, a köpeny egyik bújtatója hiányzott. Ajánlom a hotelt bárkinek,aki kellemes környezetben akar kikapcsolódni, és finomakat enni.

Hotel Gottwald
2 nap/1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Kristály Imperial Hotel
Tata
5 nap/4 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőkoktéllal, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással
Érvényes: 2021.11.01-ig
Parti Panzió
Érvényes: 2022.03.02-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szabadtéri medence használattal, 2 órás kerékpár használattal, masszázs-utalvánnyal, szórakozási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.09.01.
Akár 1 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
4 nap/3 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, húsvéti programokkal, ünnepi szauna felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Platán Székesfehérvár
Érvényes: 2022.03.02-ig

Szállodák Tata környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

TataX