czenereka

czenereka adatlapja

Regisztráció2019.05.19
Utoljára itt2019.05.22

Gyenge 2019. május 19.a párjával járt itt
Kaja közepes, ez a vendeglátói stílus már őskövület, ordítozó másnaposok az étteremben, talan őket kellett volna a vip szobaban elkülöníteni. Gyönyörű helyen van, de ez adottsag, parkolás rendben van, de többet biztosan nem fogom hasznalni. Marhára nem erdekel, hogy ki a tulajdonos, tegye a dolgat, ne bratyizzon a vendegekkel.
Kiváló 2019. május 19.a párjával járt itt
Hangulatos indiai légkör, autentikus etelek, kedves kiszolgalas. Különleges vacsora volt. A felszolgáló altal ajánlott etelek valóban nagyon finomak voltak. Szeretem ezt a helyet. Mi foglaltunk helyet, ami hétköznap este szükséges volt. A hely tele volt, az etelekre megsem kellett sokat varni. Nem először és nem utoljara jartam ott.
2019. május 19.barátokkal járt itt
Kielegítő választék, hangulatos belső tér. Az etelek finomak, a választék egesz jó, az italkínálat a helynek megfelelő. Egy baráti sörözésre, vacsorara tökéletesen alkalmas. Amit vartam, azt megkaptam, semmi extra, de azt megbízhatóan hozza. :) Összességében korrekt, barátságos hely, a jó hangulatú időtöltés biztosítva van.