Tröszti Klub Étterem & Söröző Tatabánya

12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Tröszti Klub Étterem & Söröző Tatabánya vélemények

Átlagos 2019. július 6.a párjával járt itt
Ujra jellemeznem kell! Elmúlt 4 év az előző óta. A kiszolgálás továbbra is gyors, szinte előbb fizetek, mint megkapom az elvitelre szánt adagot. Drágább lett. Nem csak az ára, az adag is kisebb lett. Lemértem, a 4 évvel ezelőtti 50 dekás adag már csak 30 deka. Az ár viszont 10 %-kal drábább. Azaz összességében 40%-kal. De még mindig finom. Csak drága lett.
Tröszti Klub Étterem & Söröző Tatabánya - Külső kép
Kiváló 2018. július 15.családjával járt itt
Senki sem tud olyan rántott, húsos palacsintát, mint ők! Köszönöm! :D
Utoljára a vadas miatt vettem ki szabadságot, ugyanis imádom a vadasukat (is), bár az valamiért mindig kevés, olyan finom! :"D
Palacsintában is nagyon jók! Hogy jó hely, azt a mindig telt ház is mutatja! A kiszolgálás is gyors! Az elviteles sor is gyorsan halad. Szerintem az árak is elfogadhatóak.
De jó lenne, ha lenne kiszállítás is!
Tröszti Klub Étterem & Söröző Tatabánya - Étel/italTröszti Klub Étterem & Söröző Tatabánya - Étel/ital
Kiváló 2016. június 28., kollégákkal járt itt
Rendszeresen járunk ide ebédelni, és részemről még soha nem csalódtam az ételek minőségében/mennyiségében! A levesek parádésak! :-) Van, hogy annyira jó a leves, hogy 3-4-et is megeszek! :-) persze ilyenkor a második már "dobva". Az adagok bőségesek, és természetesen némi csomagolási díj ellenében el is vihetőek. A kiszolgálás pörgős.
Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2015. december 6.egyedül járt itt
Menüs étkeztetés-leves és 4 féle főétel-a városban két helyen is. Rendszeresen eszek itt, sosem csalódtam semmiben!
Kiváló 2015. november 4., kollégákkal járt itt
Sokszor járunk ide ebédelni a kollégáimmal, évek óta. Népszerű ebédeltetője a városnak, de akár rendezvényeket is lehet bonyolítani az étteremben. A menü naponta változó levesből és szintén naponta változó 4 főételből áll (köret és hús variálható). Az étlap mindemellett változatos, a napi menün túl desszertek, saláták, különböző italok is megtalálhatóak rajta.
2015. február 19.a párjával járt itt
Csak menüs étkezésre számítson, aki ide belép. Van 1 leves és 4 főétel. Sokan vannak délidőben. Az adagok nagyok, finomak. Akiszolgálás gyors. Nincs étlap, de pincér szolgál ki a választható menüből. Amolyan kockásabroszos retro étteremre számítson, aki ide jön. A pincérek egyenruhában vannak.
Tröszti Klub Étterem & Söröző Tatabánya - Külső kép