Kai

Kai adatlapja

Regisztráció2014.06.24
Utoljára itt2018.09.17

Gyenge 2015. augusztus 26.családjával járt itt
Mi nem találtuk a weboldalon kínált ételkülönlegességeket :( Ellenben a várban csábító illatok voltak, és ha jól emlékszem kétféle menüből is lehetett választani. A kőleves igazán finom volt, azonban a káposztás sztrapacskának pontosan ugyanolyan íze volt :D
Csirkét kértem saláta ágyon. . . .
Gyenge 2014. szeptember 16.barátokkal járt itt
Barátnőm születésnapját ünnepeltük itt. Az asztal elhelyezése nem volt szerencsés: a bárpult és a hűtő előtt, ahol a pincérek ki-be mászkáltak rajtunk keresztül. Az étel, konkrétan a sült krumpli inkább ropi volt, a hús tocsogott az olajban. Tanuló pincérek vették fel a rendelést, amihez hozzácsapták az előző asztaltársaság rendelését is.
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Nagyon sajnálom, hogy tavaly történt ügyet most szeretne elintézni. Azt hogy tanulók vették fel az ételrendelést meg felettébb kétlem. Szíveskedjék a fényképet feltenni a facebookra hogy megtudjam hogy melyik tanulókról volt Önnek ilyen véleménye, de már jelenleg csak 6 tanuló kislány dolgozik
az étterembe.
2014. szeptember 23., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2015. augusztus 26.családjával járt itt
Tavaly óta semmi nem változott, a pincér ugyanaz volt, udvarias és gyors, bár nem mosolygós fajta, de nem is lenéző. Egyszerűen tette a dolgát. Idén is ettünk gyümölcs- és csontlevest is, ez utóbbiból 3 tányérral ettem, szóval volt mennyiség bőven! :D Az egries szelet és a rántott máj se okozott csalódást, bőséges volt!