Hotel Árpád Tatabánya ★★★

Hotel Árpád  Tatabánya
2800 Tatabánya, Fő tér 20.

Hotel Árpád  Tatabánya a térképen

Szállások Tatabánya városában
Wellness csomagok Tatabánya városában

Hotel Árpád Tatabánya vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Négy éjszakát töltöttünk párommal a hotelben. Alapvetően vintage hangulat, de szépen felújított beltér. A személyzet kedves, segítőkész, a szoba minden tekintetben megfelelt igényeinknek: óriási, kényelmes franciaágy, fürdőszoba káddal, minibár, ha unatkozol van 120 tv csatorna és stabil wifi. Kellemes, bőséges büféreggeli várt.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
1 éjszakás foglalásunk itt. Egy kicsit retrós hangulatú a szálloda kívülről és belülről is. Ez egyáltalán nem volt baj, a felszereltségével együtt a 3 csillagos besorolásnak megfelelő. Viszont a folyosót és a szobánkat átható dohányfüst gyomorfelforgató volt. A recepciós hölgy kedves volt, látta, hogy a fiammal vagyok és a lefoglalt franciaágyas szobát korrigálta különágyassá.

2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Nagyon kellemes környezet, kiváló személyzet, finom ételek.
Végig nagyon odafigyeltek mit kérünk, viszonylag rövid ídőn belül meg is kaptuk.Külön kéréseket teljesítették, a gyerekek vacsoráját elcsomagolták. Azóta is többször megfordultunk az étteremben.Az árak teljesen korrektek, elfogadható, az ételek rendkívűl finomak.

Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 8.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Forest Hills Hotel & Golf
Zirc
3 nap/2 éjszaka 15.700 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellnessrészleg használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 37.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig

Szállodák Tatabánya környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Marina-Port Balatonkenese
A Hotel Marina Port légkondicionált szobáinak, minden igényt kielégítő konferenciatermeinek...
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Kedvezményes családi wellness a Balaton-parton

TatabányaX