Aranygombos Fogadó étterme Telkibánya
3896 Telkibánya, Múzeum utca 3.

Aranygombos Fogadó étterme Telkibánya a térképen

Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Barátokkal töltöttünk 5 napot Telkibányán. A szállásunk nem itt volt. Egy vacsorára tértünk be. nagyon jó helyen van. Kedves személyzet. És nagyon finom ételek, bőséges adagok. A rántott Bécsi akkora volt, hogy ketten alig bírtuk megenni. A berendezés látványos. Aki erre jár-térjen be mindenképpen egy étkezésre. Jó az ár érték arány.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Az ètelek a kiszolgálás kiváló,ha jót akarsz enni csak itt állj meg mindig finom friss ès ízletes ètelek csalódás kizárva.

Alfoto TOP fotófeltöltő
2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Telkibányán nem jár az ember véletlenül. Márpedig, ha készül erre (mi Göncről jöttünk át), akkor nem szabad kihagyni az Aranygombost. Ha nem vagy éhes, akkor „csak” Telkibányai ragulevest toljál be. Az ízlelőbimbóid nagyon hálásak lesznek. Ha szerencséd van és nem Te vagy a sofőr, akkor kérj egy Gönci Barackot! Így, nagybetűvel.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kedves barátunk ajánlotta az éttermet, különösen a Füstölt csülköt juhtúrós galuskával. A csülök rendben volt, igen méretes adagok érkeztek. A sztrapacska elbírt volna még egy kis juhtúrót, inkább csak galuska volt tejföllel. Főételként még harcsapaprikást kértünk szintén juhtúrós sztrapacskával.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
4napos hosszú hétvégét töltöttünk a barátainkal Mogyoróskán, és egy vár néző túráról haza felé itt ebédeltünk. Nagyon könnyen észrevehető a főút mellett, nagy parkolóval, belül impozáns berendezéssel. Mindenki nagyon jól választott ételt a pisztrángtól a marhahúsig, ízletes ételek kerültek elénk, csak én nyúltam mellé a babgulyással. . .

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 27. - 5 látogató hasznosnak vélte
10 évvel ezelőtt jártunk itt és most is nagy várakozással tekintettünk az ebég elé - reméltük, hogy ez is egy színvonalas gasztronómiai élmény lesz. Nos óriási csalódásban volt részünk. Az előre rendelt asztalunk nem volt előkészítve (5 percet késtünk).

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Zemplénben, vadregényes környezetben a Telkibánya melletti bányászok útját jártuk körbe, utána tértünk be az Aranygombos Fogadóba, de az étlapon lévő árakat látva felálltunk és eljöttünk. A Károlyi kúria étterem is. Telkibánya drágának tűnt a környező településekhez képest. Végül a jól megszokott helyen Tokajban ebédeltünk.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Egy szép nap lezárásaként látogattunk Telkibányára, előtte Kassa építészeti csodáiban gyönyörködtünk családommal. Hazai ízekre vágyva az Aranygombost választottuk - már nem először -, és nem kellett csalódnunk. Az étlapon különleges kínálatot találtunk, a frissensültek is hamar elkészültek, s pontosan azt a gasztronómiai élményt nyújtották, amit vártunk.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 25.
Párommal 2014. április 22-25 között szálltunk meg az Aranygombos fogadóban. Természetesen a fogadó éttermében étkeztünk. Maga az étterem rendkívül hangulatos, a hagyomány és a korszerűség nemes keveréke. A fagerendás mennyezet, a falakon elhelyezett régi fényképek, a vadászterem trófeái, az ízléses terítékek, a kerthelyiség figyelmes kertészeti munkát tükröző szépsége, a személyzet jó hangulata mind azt a benyomást keltik a belépő vendégben, hogy őt itt szívesen látják.

Legnépszerűbb csomagok Telkibányán és környékén
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 19.482 - 31.311,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, vezetett pincetúrával, borkóstolóval, medence és szaunahasználattal, parkolással
2021.03.10. - 2021.09.01.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2022.02.28.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
2021.06.04. - 2021.09.12.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 14.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.05.12. - 2022.05.12.
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.932 - 9.246,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2021.12.20.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-5 éjszaka 20.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2021.06.12. - 2021.08.29.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással
2021.02.08. - 2021.12.20.
Irota EcoLodge
Irota
4 nap/3 éjszaka 12.968,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2022.01.02.

Szállodák Telkibánya környékén
Degenfeld Kastélyszálló Telkibánya
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Hotel Kelep Telkibánya
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Nyári exkluzív pihenés borozással (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

Aranygombos Fogadó étterme TelkibányaX