Aranyhegyi Vendégház Telkibánya
3896 Telkibánya, Hegyi út 39.

Aranyhegyi Vendégház Telkibánya a térképen

Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Öt napot töltöttünk Telkibányán az Aranyhegyi Vendégházban. 2 szobás részében. Nagyon jó helyen van. Mintha erdőben lettünk volna. Kényelmesen berendezett régi parasztház. Korabeli bútorok. Nagyon jól felszerelt konyha. Még mosogató gép is volt, ami ritka. 2 szobához 2 fürdőszoba. Saját teraszrész. Segítő kész tulajdonos. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2019. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Egy nagyobb családi csoporttal töltöttünk el a vendégházban egy hétvégét (3 nap/2 éj). Maga ház minden igényt kielégítő, hisz felszerelt konyhával, nappalival rendelkezik. A szobánkban kiváló, tágas fürdőszobával és 2 ággyal rendelkezett, amit minden további nélkül össze lehetett tolni.

Bizsu TOP fotófeltöltő
2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas gondozott telken fekszik az ízlésesen, szépen felújított parasztház. Mi az utcafrontra néző rusztikusan berendezett 2 szobás, 2 fürdőszobás nagy nappali-konyhás apartmanban szálltunk meg. Ez utóbbi helyiség éke a hófehér búbos kemence. A konyha a legmodernebb gépekkel van felszerelve.

Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
Érvényes: 2020.09.06-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, késői kijelentkezéssel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Telkibánya környékén
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)
Wellness csomag (min. 2 éj)
Csobbanj velünk a nyárba (min. 2 éj)

TelkibányaX