Aranyhegyi Vendégház Telkibánya

09.01-11.26.
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Aranyhegyi Vendégház Telkibánya vélemények

Kiváló 2023. június 19.barátokkal járt itt
Nagyon szép helyen fekvő, igazi túraparadicsom.
Remekül felszerelt, mondhatni minden is van a szálláson
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2019. október 28.barátokkal járt itt
Öt napot töltöttünk Telkibányán az Aranyhegyi Vendégházban. 2 szobás részében. Nagyon jó helyen van. Mintha erdőben lettünk volna. Kényelmesen berendezett régi parasztház. Korabeli bútorok. Nagyon jól felszerelt konyha. Még mosogató gép is volt, ami ritka. 2 szobához 2 fürdőszoba. Saját teraszrész. Segítő kész tulajdonos. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Aranyhegyi Vendégház Telkibánya - KörnyékAranyhegyi Vendégház Telkibánya - Medence/kertAranyhegyi Vendégház Telkibánya - KörnyékAranyhegyi Vendégház Telkibánya - Medence/kertAranyhegyi Vendégház Telkibánya - KörnyékAranyhegyi Vendégház Telkibánya - BelsőAranyhegyi Vendégház Telkibánya - SzobákAranyhegyi Vendégház Telkibánya - SzobákAranyhegyi Vendégház Telkibánya - SzobákAranyhegyi Vendégház Telkibánya - SzobákAranyhegyi Vendégház Telkibánya - Külső képAranyhegyi Vendégház Telkibánya - Külső képAranyhegyi Vendégház Telkibánya - Külső kép
Kiváló 2019. július 4.csoporttal járt itt
Egy nagyobb családi csoporttal töltöttünk el a vendégházban egy hétvégét (3 nap/2 éj). Maga ház minden igényt kielégítő, hisz felszerelt konyhával, nappalival rendelkezik. A szobánkban kiváló, tágas fürdőszobával és 2 ággyal rendelkezett, amit minden további nélkül össze lehetett tolni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2014. január 21.gyerekekkel járt itt
Hatalmas gondozott telken fekszik az ízlésesen, szépen felújított parasztház. Mi az utcafrontra néző rusztikusan berendezett 2 szobás, 2 fürdőszobás nagy nappali-konyhás apartmanban szálltunk meg. Ez utóbbi helyiség éke a hófehér búbos kemence. A konyha a legmodernebb gépekkel van felszerelve.
Aranyhegyi Vendégház Telkibánya - Medence/kertAranyhegyi Vendégház Telkibánya - KörnyékAranyhegyi Vendégház Telkibánya - EgyébAranyhegyi Vendégház Telkibánya - KörnyékAranyhegyi Vendégház Telkibánya - Szórakozás/SportAranyhegyi Vendégház Telkibánya - Környék