Marianna Apartman Telkibánya
3896 Telkibánya, Hegyi út 51.

Marianna Apartman Telkibánya a térképen

Marianna Apartman Telkibánya vélemények

Tom180 TOP étteremértékelő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi igazából csak bázisnak használunk egy-egy szállást, így a medence, bogrács, egyéb lehetőségek szép dolgok, de nem szoktuk igénybe venni. Ami tetszett, hogy átvettük a szobát, és a WC használatára intésen kívül más instrukciót nem kaptunk. A szállásadó távozott, és a távozásig nem is láttuk. Igazából vasárnap estétől kedd reggelig az ég egy adta világon senkit sem láttunk.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 5.
Csendes hangulatos apartman a hegyek között. Tiszta,rendezett. Fedett pavilonok, szalonna sütő és grillezésre alkalmas felszerelés is van. Meleg időben hűsölésre alkalmas medence található a kertben, ami nem kicsi több ember is kényelmesen elfér benne. Eső esetén sem kell unatkoznunk társalgóban található sporteszközöknek köszönhetően.

Bizsu TOP fotófeltöltő
2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Festői környezetben található a jól felszerelt apartmanház. Rendelkezésre áll a pihenéshez és kikapcsolódáshoz medence, játszótér, kerti bútor, többféle főzési lehetőség. Esős idő esetén jó szolgálatot tett a társalgóban található billiárd, asztali tenisz, darts. Reggel és este rendszeresen meglátogatott minket egy szelíd, de egyben nagyon éhes kis róka, hajnalban őzek
sétáltak a ház előtt.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Telkibánya legeslegszebb helyén található az apartmanház. Nagyon jó az elhelyezkedése, nyáron pl. reggeltől estig süt a nap. A kilátás tényleg gyönyörű. Szerintem nagyon praktikusan van kialakítva a szállás, mivel nagyobb családok részére is és párok számára is tökéletes, de csoportokat is fogadnak. Az épületben 6 db apartman van.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Meseszép kilátás, hihetetlen környezet, a szállás egészéről körpanoráma az érintetlen hegyek, sűrű erdők és egy picinyke templom. A szállás praktikus, minden van, és van szoba "szórakozni" biliárd, asztalitenisz stb. Van medence, úszkálni hűsölni, ahonnan szintén fantasztikus a körpanoráma. Van játszótér, lengőteke, nyugágyak, tavacska, kint főzési evési lehetőség.

Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.12.13-ig
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
Érvényes: 2020.03.08-ig
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
2 nap/1 éjszaka 20.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.12.13-ig
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.626 - 14.948,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Telkibánya környékén
Hotel Kelep Tokaj
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Napi ár 2 vagy több főre
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Wellness csomag (min. 2 éj)

TelkibányaX