Balázs Kisvendéglő Tihany

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Balázs Kisvendéglő Tihany vélemények

Szörnyű 2017. május 7.a párjával járt itt
Csak valamit inni tértünk be a helyre. Fehér folyóbort kértem, szárazat és helyit. A színe, tisztasága jó volt. Az illata azonban már kétségeket ébresztett bennem. Mivel magam is bortermelő vagyok, az átlagnál talán többet értek hozzá. Megkóstolva az a benyomásom támadt, hogy ez egy hibásan derített bor és a derítőszer íze dominál benne!
Kiváló 2017. március 3.a párjával járt itt
Nyári tihanyi kirándulásunkkor pihentünk meg a vendéglőben. Férjem már járt itt egyszer előtte, nagyon dícsérte a helyet. Nem véletlen, mert házias, nagyon finom ételekkel szolgálnak és óriási adagokkal. Nagyon kellemes volt a teraszon ücsörögni, inni a limonádét, majd elfogyasztani egy finom ebédet. A kiszolgálás is páratlan.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2017. január 12.barátokkal járt itt
Barátnőmmel jártunk itt, s ültünk be ide a Tihanyi Levendula Fesztivál alkalmával. Kellemes hely, árnyas fák és szép virágok között, jópofa díszletek között. A felszolgáló azonnal hozta az ital és étlapot, s a megrendelt ételekért, s a hideg sörért sem kellett várakoznunk soká. A hely nagyon kedvelt lehet, mert ottlétünk alatt mindig tele volt vendégekkel.
Balázs Kisvendéglő Tihany - Külső képBalázs Kisvendéglő Tihany - Külső képBalázs Kisvendéglő Tihany - BelsőBalázs Kisvendéglő Tihany - Külső képBalázs Kisvendéglő Tihany - BelsőBalázs Kisvendéglő Tihany - BelsőBalázs Kisvendéglő Tihany - BelsőBalázs Kisvendéglő Tihany - Külső képBalázs Kisvendéglő Tihany - Külső képBalázs Kisvendéglő Tihany - Külső képBalázs Kisvendéglő Tihany - Külső képBalázs Kisvendéglő Tihany - Külső kép