Ráczné Ani: Szuper őszi pihenés gyönyörű napsütésben - Club Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany értékelése
1. helyezett a 27 tihanyi szállás közül

Szuper őszi pihenés gyönyörű napsütésben

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
2019. szeptemberében, 3 éjszakát töltöttünk férjemmel a hotelbe, és teljes megelégedéssel távoztunk.A wellness és a saját strand minden igényt kielégítő, az ételek választéka és ízvilága kiváló!A szoba tiszta és kényelmes. A személyzet kedves és figyelmes.Ár-érték arányban megfelelő, jövőre újra megyünk családdal!Másoknak is szívből ajánljuk!

Szeretnéd követni Ráczné Ani felhasználót?    Igen

Club Tihany Hotel Tihany
8237 Tihany
Rév utca 3.

2021. június 14.
3 napot töltöttünk a Club Tihanyban a családdal. A szálloda elhelyezkedése szuper, saját parttal,játszótérrel. Tartózkodásunk alatt még nem volt túl meleg a Balaton, ezért a szálloda wellness részlegét vettük igénybe, ami tiszta volt,de nem túl nagy. A szauna is lehetne egy kicsit nagyobb,sorba...

2020. november 3.
A szép környezetben található hotelnek nagyon jó a wellness része,bár csak az egyik szauna működött. A szobához tartozó fürdő felújításra szorul. A vacsora kínálat bőséges és ízletesek az ételek.

2020. szeptember 23.
Csendes,nyugodt környezet! Az ételek megfelelő!Ebédelni külső éttermekben volt lehetőségünk. Személyzet udvarias,segítőkész! Kényelmes,klímás szobák! Kissé pókos kívül-belül! Nem luxus tisztaság van,de azért tiszta! Tiszta part! A felnőtt vendégek egyáltalán nem toleránsak a...

Club Tihany Hotel, Tihany kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 9.337 - 43.055,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget használattal, szabadtéri sportpályákkal, strand használattal
Érvényes: 2021-04-30 - 2021-10-31
 - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Érvényes: 2021-04-30 - 2022-01-01
 - Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 7.262 - 40.980,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness sziget használattal, szabadtéri sportpályákkal, strand használattal
Érvényes: 2021-04-30 - 2022-01-01