Tihanyi Belső-tó Tihany

Tihanyi Belső-tó Tihany
Tihanyi Belső-tó TihanyTihanyi Belső-tó Tihany
Tihanyi Belső-tó TihanyTihanyi Belső-tó Tihany

Tihanyi Belső-tó Tihany bemutatkozása

A Tihanyi Belső-tavat, ezt a gyönyörű tengerszemet csupán 15 perc sétára találjuk a Bencés Apátságtól indulva. A 30 hektár nagyságú Belső-tó 25 méterrel magasabban fekszik a Balaton szintjéhez képest és vulkáni tevékenység eredményeként az egykori kráterek helyén alakult k.

Echo Residence Tihany - Napi árak reggelis ellátással
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Tihanyi Belső-tó Tihany vélemények

2082
Érdekes 2022. április 26.a párjával járt itt
Láttam, hogy itt van fent, senki nem szólt még hozza, lássuk, végül is, vasárnap ott jártam. Nem először. De nem horgászom ott, akkor mit csinálok? Szóval, mi az én leírható tevékenységem a Belső-tóval kapcsolatban? Fentről szép, a faluból, szívesen rácsodálkozik az ember. . . érdekes a félsziget közepén ez a vízzel telt völgy.
Tihanyi Belső-tó Tihany - Külső képTihanyi Belső-tó Tihany - Külső képTihanyi Belső-tó Tihany - Külső képTihanyi Belső-tó Tihany - Külső képTihanyi Belső-tó Tihany - EgyébTihanyi Belső-tó Tihany - EgyébTihanyi Belső-tó Tihany - EgyébTihanyi Belső-tó Tihany - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.