Hableány Hotel Tiszafüred ★★★

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hableány Hotel Tiszafüred vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
2018. április 22.a párjával járt itt
Tavaszi túrázásra érkeztünk a Tisza-tóhoz, és itt töltöttünk három éjszakát. Kicsit meglepően messze van Tiszafüredhez és a Poroszlón lévő Ökocentrumhoz, de mivel közvetlenül a Tisza mellett helyezkedik el, csodás a kilátás az erkélyről, és mélységes a csend.
Kiváló 2016. augusztus 29.családjával járt itt
Hatan töltöttünk itt három éjszakát. Előre csak két éjszakát foglaltunk, mert jelezték, hogy esküvő lesz. (Viszont bajba kerültünk, mert egy poroszlói vendégház nem fogadott minket a hetekkel előbb lefoglalt éjszakára, arra hivatkozva, hogy rokonok érkeztek. Erről minket nem értesítettek, csak amikor szerettük volna elfoglalni a szállást.
Kiváló 2014. augusztus 22.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztünk magunkat, összességében mindennel elégedettek voltunk. A félpanziós ellátáshoz tartozó vacsorát az étlapról lehet választani 2000 ft/fő értékben, így lehetőségünk volt megkóstolni különböző halételeket, amelyek nagyon finomak voltak. Nálunk plusz pont, hogy normális, iható söröket is tartanak normális árakon. Ingyenes a kerékpárkölcsönzés, viszont hosszú távra nem ajánlom.
Kiváló 2013. október 25.a párjával járt itt
A szálloda a Tisza-tó mellett helyezkedik el. A szoba tágas, tiszta, a személyzet kedves, az ételek kitűnőek! Külön elismerés a kinti teraszon a szúnyogháló lehúzása alkonyat előtt! Így még az esti órákban is nagyon kellemes a szabad téri étkezés! Jókat lehet sétálni a tó melletti gáton, és közvetlen közelről élvezni az állatvilág közelségét!