a 32 tokaji étterem közül

2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Horgony Étterem és Kávézó Tokaj vélemények

2022. szeptember 26.barátokkal járt itt
Teraszos Bodrog - parti étterem parkolási lehetőséggel. A kiszolgálás gyors, kedves. A feltálalt étel, a gyors elkészülés idő ellenére ízletes volt. Haltálat rendeltünk mely többféle halat tartalmazott.
Kiváló 2022. július 22.családjával járt itt
Igazán hangulatosétterem, Bodrog-parti kilátással. Este 20 órakor tökéletes kiszolgálás, a legfinomabb, pazarul feltálalt, tökéletes, sült pisztráng, amit valaha ettem. 400 km autózás után a nap tökéletes lezrása.
Kiváló 2021. december 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves volt a fogadtatás, nagyon gyorsan megkaptuk a rendelt ételeket, amik mind finomak, hatalmas adagok voltak. Nagy a választék, mindenki talált kedvére megfelelőt. A pincér nagyon figyelmes volt, a mosdó tiszta, kellemes a környezet. Alig várjuk, hogy újra mehessünk, hisz nagyon meg voltunk mindennel elégedve.
Horgony Étterem és Kávézó Tokaj - EgyébHorgony Étterem és Kávézó Tokaj - EgyébHorgony Étterem és Kávézó Tokaj - EgyébHorgony Étterem és Kávézó Tokaj - Egyéb
Szörnyű 2021. július 21.a párjával járt itt
Július 17- én délután betértünk ebédelni, 2 személyes haltálat rendeltünk! Kb 7 perc múlva kihozta a píncér , ami már akkor gyanus volt! Kíszáradt mikrózott hal szeleteket kaptunk ami 4 főnek elegendő rízs s burgonya köretre volt rakva! Uborka salátnak nem nevezném , legyalult cukros vízzel leöntve állott valami!
Kiváló 2017. augusztus 29.családjával járt itt
Egy hetes tokaji nyaralás után indulás előtt még egy utolsó finom ebédet akartunk enni. Helyiek ajánlása alapján ezt a nem túl a város szívében levő éttermet válaszottuk, ami a Bodrog partján található a Fesztiválkaptlan szomszédságában. Nem egy túldíszített, csicsás hely, ellenben nagyon hangulatos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Tokaj végén, Bodrogkeresztúr irányában a Katlanon túl található az étterem. Tömegközlekedés két óránként van, vagy a tűző napon jó fél órát kell gyalogolni a központtól. Egyetlenegy taxis működik a városban, ha éppen ráér. A májgaluskaleves finom volt. A keszeget valahogy nem jó készítették el, mert tele volt hosszú kemény szálkákkal. A palacsinta finom volt.