Millennium Étterem Tokaj

Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Millennium Étterem Tokaj vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 25.családjával járt itt
Az ételt lassan hozták ki, ami sótlan és íztelen volt. Sajttal sonkával töltött csirkemellet rendeltünk sztrapacskával. A sztrapacskát senki ne rendelje, mert száraz és csak egy kis túróval van vegyítve, szalonnát, tejfölt is vártam, de az nem volt. Sótlan, száraz és ehetetlen sztrapacskának nevezett valami volt 2000 Ft-ért.
Átlagos 2018. december 24.gyerekekkel járt itt
Ahová tervezetük az ebédet zárva volt. A mutatós épület étterme más hangulatot áraszt, mint a külső. Egyszerű, elfogadható. Az ételek nem voltak rosszak, bár a marhapörkölt nem is hasonlítható ahhoz, amit nem olyan rég ettem ezt megelőzően. A kétszemélyes tálnál arra számítottunk - egyéb tapasztalatok alapján - , hogy akár 3 fő is jól lakhat, de tévedtünk: kizárólag 2 főnek szánták.
Szörnyű 2017. augusztus 29.családjával járt itt
Kedd este érkeztünk meg Tokajra Szegedről. Fáradtan már nem akartunk nekiállni főzőcskézni, ezért besétáltunk a városba. Lángost, pizzát és egyéb gyorskaját nem kívántunk, ezért kinéztünk egy csárdát magunknak, ahol sajnos nem fogadtak már minket, mert bezárt a konyhájuk (este 9 körül). Ezért maradt a szemközti étterem.
Gyenge 2017. május 29.barátokkal járt itt
Először a Bonchidai étterembe akartunk menni, de ott nem volt hely. Így esett a választás erre az étteremre.
5-en voltunk, de alig találtak nekünk helyet. A pincér minden volt csak kedves nem.
Közel 50 percet vártunk, majd először kihoztak 3 ételt, majd 5 perc múlva a maradék kettőt.
Volt olyan társaság, aki elment közben, mert bírta tovább a várakozást.
Akadt, akinek az ételét szinte hidegen hozták ki.
Gyenge 2016. augusztus 7.családjával járt itt
A Juditjaim sokkal, de sokkal jobbat érdemelnek! Csalódás volt nekem a hely! Szívem szerint én nem ide mentem volna, de pisztrángot akartak enni a hölgyek és itt volt! Már egyszer jártam itt régebben akkor is gyenge volt a kaja és most is! A tisztaság meg igen csak kívánni valót hagy maga után lásd az abroszt amit lefényképeztem!
Millennium Étterem Tokaj - BelsőMillennium Étterem Tokaj - MosdóMillennium Étterem Tokaj - Étlap/itallapMillennium Étterem Tokaj - EgyébMillennium Étterem Tokaj - Étlap/itallapMillennium Étterem Tokaj - Étlap/itallapMillennium Étterem Tokaj - Étlap/itallapMillennium Étterem Tokaj - Étel/ital