Sült Halak (Taverna Étterem) Tokaj

Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Sült Halak (Taverna Étterem) Tokaj vélemények

Szörnyű 2018. október 4.a párjával járt itt
Átutazóban voltunk Tokajban és sült halat szerettem volna enni. két halsütőt találtam,az egyik zárva volt ,rajta az eladó tábla. ennyire nem ment az üzlet? így itt vettem hekket keszeget hasábot és csemege ubit elvitelre mivel siettünk. Hazaérve nekiláttunk volna,és ekkor ért a döbbenet.
Sült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Étel/italSült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Étel/italSült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Külső képSült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Külső kép
Kiváló 2018. március 25.a párjával járt itt
Alig vártam hogy szombat legyen mert márciusi tél lévén kinyit végre ez a halsütő! Rábeszéltem a Feleségemet hogy süllőt együnk jó tokaji borral kenyérrel, hasábburgonyával. tartárral, almapaprikával! Nem is tudom mit mondjak! ? Valami brutál finom volt! Forró ropogós kívül, belül gyönyörű fehér halhús,frissen sült burgonya puha kenyér!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. június 27.barátokkal járt itt
Tokaj belvárosából sétálva láttuk meg a helyet a főút mellett van lépcsőkön jutunk el a kiszolgáló helyiségig. Fapadokra lehet leülni, mikor mi voltunk borfesztivál volt és viszonylag sokan voltak, várni kellett. Addig megnéztük az árakat, itt is mint sok helyen elég drágán mérik a halakat.
Átlagos 2016. június 22.egyedül járt itt
Még a tavasszal mikor erre jártam eldöntöttem, hogy megkóstolóm az itt sütött halak valamelyikét, bevallom nem bántam meg mert jól átsütött nem elrontott halat ettem, a panírrész is ehető! A fogyasztás kint a teraszon vagy a pincerészben történhet, én a teraszon ettem, itt sajnos a beton összetöredezve, és szerintem többnapos száraz levelek szanaszét, sajnos ez itt elég lehangoló!
Sült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Külső képSült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Külső képSült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Külső képSült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Külső képSült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Külső képSült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Külső képSült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Külső képSült Halak (Taverna Étterem) Tokaj - Étel/ital
Kiváló 2016. február 4.egyedül járt itt
Nagyon finom volt a sült hekk amit ettem, a kovászos uborka házi jellegű volt egyszerűen isteni. A halat kicsit drágálltam, de körbenéztem és máshol is ilyen árba volt. Sajnos bort nem tudtam inni mivel vezettem, de korrekt árba volt. Tartozik hozzá egy pincehelyiség, ahol a halat eltudtam fogyasztani. A pince nagyon szép volt parafadugóból volt kirakva. Remélem a kép átadja valamennyire!
Gyenge 2015. november 18.egyedül járt itt
A Tokaj kapujában, a Bodrog és a Tisza összefolyása feletti híd tokaji hídfőjénél fekvő halsütőben volt már szerencsém enni egyszer, jó pár évvel ezelőtt, akkor nagyon élveztem potom pénzen való keszegezést és a csodás kilátást. Most épp egy hekket sütögettek ügyesen, aminek kilóját 5000 forintért mérték, gyorsan ki is számolták saccra, hogy a nagyjából negyven dekás haldarab 2000 forintra jönne ki.