Kisvendéglő Tolcsva

Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Kisvendéglő Tolcsva vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2023. június 10.a párjával járt itt
Ez a kisvendéglő egész napra kínál étkezést. Mi éppen vacsorázni tértünk be. Az étlapra nem kell várni, mert a táblán olvasható, így mire a picér jött, már mondtuk is, hogy mit szeretnénk. A leves is finom volt. Férjem csirkeszárnyat kért, ízlett neki. Nekem ez a kisvendéglő saláta volt, benne hússal, öntettel. Jót ettünk e helyen, normális áron, így szívesen visszatérünk.
Kisvendéglő Tolcsva - EgyébKisvendéglő Tolcsva - EgyébKisvendéglő Tolcsva - EgyébKisvendéglő Tolcsva - Egyéb
2019. október 5.gyerekekkel járt itt
Sátoraljaújhely felé utazva itt álltunk meg ebédelni. Szerencsénk volt, mert az előzetesen kinézett étteremben már nem kaptunk ebédet. A főút melletti vendéglő nagyobb létszámú vendégek kiszolgálására nincs felkészülve, ugyanis az egy fiatal hölgyből álló "személyzetnek" kellett helyt állnia a pultban és a konyhában is.
Kisvendéglő Tolcsva - Külső képKisvendéglő Tolcsva - Külső képKisvendéglő Tolcsva - BelsőKisvendéglő Tolcsva - MosdóKisvendéglő Tolcsva - Étel/italKisvendéglő Tolcsva - Étel/italKisvendéglő Tolcsva - Étel/italKisvendéglő Tolcsva - Étel/italKisvendéglő Tolcsva - Étel/italKisvendéglő Tolcsva - Külső képKisvendéglő Tolcsva - Külső képKisvendéglő Tolcsva - Étlap/itallapKisvendéglő Tolcsva - Étlap/itallapKisvendéglő Tolcsva - Étlap/itallapKisvendéglő Tolcsva - Étlap/itallapKisvendéglő Tolcsva - Étlap/itallapKisvendéglő Tolcsva - BelsőKisvendéglő Tolcsva - BelsőKisvendéglő Tolcsva - Étlap/itallapKisvendéglő Tolcsva - Külső kép
2019. július 14.a párjával járt itt
Tolcsva központjában egy családias kis vendéglő a nyaralóknak. A hely tiszta, kulturált. Repertoárt tekintve a reggelitől a vacsoráig igyekszenek kielégíteni az igényeket. (tojás, bundi kenyér, hambi, gyros, frissen sültek). Az ételek frissen készülnek, ami némi várakozást okoz (egyetlen negatívum). Ízvilágot tekintve változatos, magyaros. Adagok bőségesek, senki nem marad éhes. Ár-érték arányban korrekt.
Kisvendéglő Tolcsva - BelsőKisvendéglő Tolcsva - BelsőKisvendéglő Tolcsva - Külső kép