4,3

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Túrkeve Termál- és Élményfürdő Túrkeve vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Már másodszor jártam a túrkevei fürdőben. Az első látogatásunk pár éve egy szép csendes őszi napon volt,ezért az az élményem alapvetően kellemesebb volt a fürdőről. Idén nyáron, szezonban voltunk,így kicsit zajosabb volt a fürdő. Relaxálni most nem igen lehetett. . :( A belső medencék jól tervezettek,változatosak.
Kihagyhatatlan 2017. július 24.gyerekekkel járt itt
A strand könnyen megközelíthető,a városban végig ki van táblázva merre kell menni. Mi 3 kisgyermekkel érkeztünk ,a medencék könnyen elérhetőek voltak,a csúszdák tökéletesek,a víz tiszta és jó hogy nem kell értük külön fizetni. A belépő árak kedvezőek,a büfé ételeik finomak voltak,számunkra pénztárca barát. Kellemesen éreztük magunkat,mindenki megtalálta a kedvére valót.
Érdekes 2016. július 27.a párjával járt itt
A fürdő könnyen megtalálható /gyomaendrődi nyaralás után jöttünk/ Mezőtúr felől. Az út sajnos elég rossz minőségű, bár befoltozták a sok kátyút. A fürdőben szauna kivételével minden volt, ami kell. /Gyógy, élmény, úszómedence, kinn és benn. /A kör alakú jacuzziban igen ritkán működött a fúvóka, a kinti gyógymedencében gyakrabban.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2016. július 8.barátokkal járt itt
Egy zártkörű rendezvényen voltunk Túrkeve fürdőjében. Medencével jól el van látva:
- van úszómedence,
- van gyerekmedence,
- van jakuzzi,
- van gyógymedence,
- van kültéri medence,
- van szauna, van itt minden. Széles, tágas a tér a medencékben és a medencék között is.
Túrkeve Termál- és Élményfürdő Túrkeve - Túrkeve Termál- és Élményfürdő Túrkeve -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.