DEndre: Rendben levő, kedvező árfekvésű fősodratú cukrászda a Duna-... - Eszterházy Kávézó és Cukrászda Vác

Eszterházy Kávézó és Cukrászda Vác értékelése
11. helyezett a 61 váci étterem közül

Rendben levő, kedvező árfekvésű fősodratú cukrászda a Duna-parton Vácott

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 14.
Az Eszterházy kávézóban négy éve már jártam egy ízben, akkor egy szendvicset ettem.
Most egy dobosra és egy tiramisura esett a választásunk.
A tiramisu kis adag volt kifejezetten finom és baráti árú, 250 ft.
A dobos átlag feletti minőség, 450 forintért jó vétel.
Van még egy sor hasonló korrekt fősodratú, tetszetős sütijük baráti áron, mintha nem is a Duna parton lennénk. Flódni 300-ért, Ali szelet 250, Nugát szelet 200, Sütőtökös torta továbbá Somlói Revolúció 450. Szóval lenne még mit kóstolni itt.
Tartanak alkoholos italokat is, az italfront kommersz, átlagos, érdektelen.
Kint ültünk a teraszon, néztük a késő őszi Dunát.
Szép élmény volt.
Erős négy pont.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Rendben levő, kedvező árfekvésű fősodratú cukrászda a Duna-parton Vácott - Eszterházy Kávézó és Cukrászda Vác

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

2600 Vác
Liszt Ferenc sétány 1.

2018. október 4.
Egy napsütötte szép őszi délutánon, mint a mai is, nem csak én találtam vonzónak a duna-parti cukrászdázást. Ugyanis a hétköznap délután ellenére már alig találtam szabad asztalt. Szóval, már maga a helyszín is (meg)nyerő. A bőséges kínálatról nem tudok részletes beszámolót adni, ugyanis én...