Rábai Cukrászat Vác

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Rábai Cukrászat Vác vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2021. március 3.egyedül járt itt
Mielőtt nekifogtam volna a Rábai cukrászda újabb értékelését megírni, elolvastam az öt évvel ezelőttit, s némi félmosollyal nyugtáztam, hogy akkor is országtortát kértem. Átlagos vagy az átlagos nem sokkal meghaladó egységekben ez biztonsági játék. Tavaly október 6-án egy szilvagombóctortát kértem, mellé meg egy vizet, összesen 990 forintot fizettem, ami korrekt díjszabásnak tűnik.
Rábai Cukrászat Vác - EgyébRábai Cukrászat Vác - Étel/italRábai Cukrászat Vác - Étel/italRábai Cukrászat Vác - Külső képRábai Cukrászat Vác - Étel/italRábai Cukrászat Vác - BelsőRábai Cukrászat Vác - Étel/italRábai Cukrászat Vác - Külső képRábai Cukrászat Vác - Étel/ital
Kiváló 2018. március 15.egyedül járt itt
Nagyon cuki kis hely! Szeretek ide beülni,ha egy kis kikapcsra és egy igazán finom süteményre vágyom.
Rábai Cukrászat Vác - Étel/ital
Átlagos 2018. január 31.egyedül járt itt
Ennek a cukrászdának a nevére nem emlékeztem, de az előző értékeléshez feltöltött fotókból ráismertem, hogy én is jártam itt. Közvetlenül mellettük található a piac egyik bejárata. Velük szemben a templomkert. Egyáltalán nem feltűnő, a bejárati ajtó belesimul a fehér falba.
Gyenge 2018. január 28.egyedül járt itt
Finomak itt a sütik. Viszont tegnap, szombaton szerettem volna dobozt kérni két sütemény számára, mert biciklivel voltam. Dobozuk nem volt, s mikor kértem egy kis alufóliát, közölték, hogy nem adnak. Mi csak papírba csomagolunk - volt a válasz. Így aztán nem vettem itt sütit.
2016. december 5.egyedül járt itt
A Rábai cukrászdában elég nagy volt a forgalom ottjártam idején. Igaz, szombat volt, délelőtt s a közeli zsibongó piac biztosítja ebben az idősávban a közönséget. Úgy döntöttem, itt is kipróbálom a legújabb országtortát, az Őrség Aranyát, amit Kolonics Zoltán és Auguszt Olga szerint igencsak eltérő szintet képviselve kínálnak a különböző cukrászdák.