Rubra Art Lounge Vác

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Rubra Art Lounge Vác vélemények

Kiváló 2015. június 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó a megközelíthetősége, a parkolás. A teraszon ültünk, aminek a berendezése egyszerű, de semmi gond vele. Bent gyönyörűen kialakított helyiségek vannak, a tisztaság makulátlan. 4 fogást ettünk, ez túlzásnak bizonyult, a weboldalukon lévő képeken az adagok kisebbek, mint a valóságban!
Kiváló 2015. április 5. járt itt
Az étterem előtt, közelében a parkolás lehetősége jól megoldott. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Az ételek megfelelő alapanyagból készültek, semmi porhintés. Tálalás esztétikus, finom, egyszerű ízek. Kellemes meglepetés, hogy gondolnak a kisgyermekkel /érkezőkre is. /kisméretű evőeszköz, játszósarok/A mosdó tisztasága makulátlan.
Kiváló 2014. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Nagyon pozitív csalódás volt a Rubra étterem: nem gondoltam, hogy ilyen jól főznek.
Különleges, ízletes ételek, izgalmasan tálalva. Az adagok tisztességesek és tényleg finomak. A desszertek szintén kiválóak.
Igényesen, érdekesen berendezett az étterem, tiszta, rendes, modern.
15-en, családdal voltunk ebédelni, egyszerre hozták az ételeket,illedelmes volt a személyzet is.
Ajánlom!
Kiváló 2013. december 31.a párjával járt itt
Nagy öröm volt, mikor 2012-ben végre megnyílt a Rubra étterem Vácon a Vörös Házban. Hírének megfelelően igazán hangulatos, igényesen kialakított, nagy terekkel rendelkező éttermet sikerült létrehozni. Az ételek nemcsak finomak, de gyönyörűek is voltak tavaly, mikor ott jártunk. Eleinte igényes irodalmi műsorokat is szerveztek, de mostanában erről nem hallok.