Rubra Art Lounge Vác
2600 Vác, Dr. Csányi László körút 52.

Rubra Art Lounge Vác a térképen

Szállások Vác városában
Wellness csomagok Vác városában

Rubra Art Lounge Vác vélemények

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 17.
Az étterem azt írja magáról, hogy a brit pub-kultúra jegyeit hordozza magán, én azonban egy toszkán világban éreztem magam. Csodás berendezés, kellemes hangulat és pazar ételek egy szombat esti szülinapi vacsorán. Ide ezer százalék, hogy visszatérünk, pedig Vác nagyon messze van tőlünk.

2018. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csoportos kiránduláson jártunk Vácon, és ebben az étteremben rendeltünk reggelit. A kínálat változatos, finom és friss volt. A személyzet udvarias, figyelmes és mosolygós. Nagy tisztaság, rend volt mindenütt! Az épület belső kialakítása nagyon megnyerő, azonnal magával ragadott bennünket az étterem különlegessége.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Hetfoi napon jartam itt, csaladommal. Meglepetesemre , az etterem ,majdnem dugig volt. Nyilvan ez annak is koszonheto, h deli menu is van. Mi a' la cartot valasztottunk. A leves kivalo volt. ( Tyukhus leves gazdagon) Az altalam rendelt borju-becsi, ragos, rostos husbol keszult, , es szikkadtra sikerult. . . Ar - ertek aranyaban kisse draga.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ebédre tértünk be ide egy kirándulás során, a visszajelzések alapján választottuk és nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak és ízlésesen vannak tálalva, a felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek, az étterem kialakítása és berendezése csodálatos, különleges hangulata van. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mi mindenképpen visszatérünk ide!

2017. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. június 27.
Először voltam itt, kisebb csoporttal, különteremben. Az előadásra, vetítésre is alkalmas helyiség kellemesen hűtött volt, kényelmes. Az ételek finomak, szerintem elegendő adagok. Limonádét ittunk főleg a nagy hőségre tekintettel, az is jó volt, többféle ízben. Tisztaság a mellékhelyiségben is. Stílusos berendezés. Szabadtéri terasz is van.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Kellemes meglepetés, hogy Vácon is van ilyen jó étterem. Eddigi többet is próbáltunk, de messze ez a legjobb. Jó hangulat, egyedi berendezés és kedves kiszolgálás. Az egyetlen fejlesztendő, hogy a felszolgáló sűrűbben is jöhetett volna az asztalunkhoz a plussz italrendelések miatt.
Biztos jövünk még ide.

2016. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
20 éves osztálytalálkozón voltam ott kb. huszad magammal. Csak az illendőség végett fogyasztottam egy sört, mert ez az árszínvonal nem az átlagjövedelműeknek való. A berendezés hangulatos és szép, nagyon tetszett. A Kiszolgálás udvarias figyelmes. Az italokat hamar megkaptuk, de az ételekre, az átlagnál egy kicsit többet kellett várniuk azoknak akik rendeltek.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 18.
A sajátos stílusban kialakított étterem nagyon megnyerő, kényelmes, diszkréten elszeparált boxai ideális pároknak, családoknak, de baráti társaságoknak is. Nagyon örültünk a gyereksaroknak és a mosdó is megnyerő volt. Az ételek nagyon finomak voltak, érdekes ízkombinációkkal kóstolhattuk libaajánlatukat.

Mobilról küldte. | 2015. októberben járt itt
Értékelt: 2015. október 24.
Az ajtón belépve elsőre látszik, hogy a hely magas színvonalat képvisel. A kiszolgálás, az ételek minősége kiváló, az adagok tökéletesen megfelelnek bárki számára. Csak ajánlani tudom.
Cegléd
Gyöngyös

2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vácott járva a helyi kollégák ezt az éttermet ajánlották jó szívvel, s én is csak megerősíteni tudom a pozitív véleményeket. Az étterem az 1731-ben barokk stílusban épült egykori püspöki gazdasági épületben, a Vörösházban található, amelyet nagyon szépen megőriztek és felújítottak az utókor számára.

Legnépszerűbb csomagok Vácon és környékén
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 19.402 - 33.216,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.30. - 2020.12.31.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.12. - 2021.01.03.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 8.992,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Jagelló Business Hotel
2020.07.10. - 2020.10.08.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.10. - 2021.12.05.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 20.178 - 24.576,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.

Szállodák Vác környékén
Royal Club Hotel Vác
Tó Wellness Hotel Vác
City Hotel Unió  Vác
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)