Rubra Art Lounge Vác
2600 Vác, Dr. Csányi László körút 52.

Rubra Art Lounge Vác a térképen

Szállások Vác városában
Wellness csomagok Vác városában

Rubra Art Lounge Vác vélemények

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 17.
Az étterem azt írja magáról, hogy a brit pub-kultúra jegyeit hordozza magán, én azonban egy toszkán világban éreztem magam. Csodás berendezés, kellemes hangulat és pazar ételek egy szombat esti szülinapi vacsorán. Ide ezer százalék, hogy visszatérünk, pedig Vác nagyon messze van tőlünk.

2018. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. november 22.
Csoportos kiránduláson jártunk Vácon, és ebben az étteremben rendeltünk reggelit. A kínálat változatos, finom és friss volt. A személyzet udvarias, figyelmes és mosolygós. Nagy tisztaság, rend volt mindenütt! Az épület belső kialakítása nagyon megnyerő, azonnal magával ragadott bennünket az étterem különlegessége.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Hetfoi napon jartam itt, csaladommal. Meglepetesemre , az etterem ,majdnem dugig volt. Nyilvan ez annak is koszonheto, h deli menu is van. Mi a' la cartot valasztottunk. A leves kivalo volt. ( Tyukhus leves gazdagon) Az altalam rendelt borju-becsi, ragos, rostos husbol keszult, , es szikkadtra sikerult. . . Ar - ertek aranyaban kisse draga.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ebédre tértünk be ide egy kirándulás során, a visszajelzések alapján választottuk és nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak és ízlésesen vannak tálalva, a felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek, az étterem kialakítása és berendezése csodálatos, különleges hangulata van. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mi mindenképpen visszatérünk ide!

Kyra TOP szállásértékelő
2017. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. június 27.
Először voltam itt, kisebb csoporttal, különteremben. Az előadásra, vetítésre is alkalmas helyiség kellemesen hűtött volt, kényelmes. Az ételek finomak, szerintem elegendő adagok. Limonádét ittunk főleg a nagy hőségre tekintettel, az is jó volt, többféle ízben. Tisztaság a mellékhelyiségben is. Stílusos berendezés. Szabadtéri terasz is van.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Kellemes meglepetés, hogy Vácon is van ilyen jó étterem. Eddigi többet is próbáltunk, de messze ez a legjobb. Jó hangulat, egyedi berendezés és kedves kiszolgálás. Az egyetlen fejlesztendő, hogy a felszolgáló sűrűbben is jöhetett volna az asztalunkhoz a plussz italrendelések miatt.
Biztos jövünk még ide.

2016. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
20 éves osztálytalálkozón voltam ott kb. huszad magammal. Csak az illendőség végett fogyasztottam egy sört, mert ez az árszínvonal nem az átlagjövedelműeknek való. A berendezés hangulatos és szép, nagyon tetszett. A Kiszolgálás udvarias figyelmes. Az italokat hamar megkaptuk, de az ételekre, az átlagnál egy kicsit többet kellett várniuk azoknak akik rendeltek.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 18.
A sajátos stílusban kialakított étterem nagyon megnyerő, kényelmes, diszkréten elszeparált boxai ideális pároknak, családoknak, de baráti társaságoknak is. Nagyon örültünk a gyereksaroknak és a mosdó is megnyerő volt. Az ételek nagyon finomak voltak, érdekes ízkombinációkkal kóstolhattuk libaajánlatukat.

Mobilról küldte. | 2015. októberben járt itt
Értékelt: 2015. október 24.
Az ajtón belépve elsőre látszik, hogy a hely magas színvonalat képvisel. A kiszolgálás, az ételek minősége kiváló, az adagok tökéletesen megfelelnek bárki számára. Csak ajánlani tudom.
Cegléd
Gyöngyös

2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 17.
Vácott járva a helyi kollégák ezt az éttermet ajánlották jó szívvel, s én is csak megerősíteni tudom a pozitív véleményeket. Az étterem az 1731-ben barokk stílusban épült egykori püspöki gazdasági épületben, a Vörösházban található, amelyet nagyon szépen megőriztek és felújítottak az utókor számára.

Legnépszerűbb csomagok Vácon és környékén
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.12.07.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni forralt borral, forró csokival, bejglivel vagy kaláccsal, szauna használattal
2019.12.26. - 2019.12.30.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 25.413,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.796 - 14.782,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Full Moon Design Hostel
2 nap/1 éjszaka 6.353 - 8.678,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.24.
Bazilika alatti Panzió
2019.12.11. - 2020.04.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.03.31.
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
2019.12.07. - 2020.12.07.

Szállodák Vác környékén
Libra Hotel Vác
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Vác
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Vác
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Rubra Art Lounge VácX