Nádas Fogadó étterme Vasad
2211 Vasad, I. külterület 2.

Nádas Fogadó étterme Vasad a térképen

Wellness csomagok Vasad városában

Nádas Fogadó étterme Vasad vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban már a Hotelt is kipróbáltuk (több tucat értékelés alapján 95%, teljesen reális! ). Az étteremről - a félpanziós ellátás alapján - volt elképzelésünk! Hosszan lehetne értékelni de, röviden nagyszerű! Finom ételek (ár/érték - nem menü ár, de 5*-os minőség, tálalás stb. ), csak az alkohol mentes italokat tudtuk fogyasztani, de a kínálat elsőrangú.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk itt,sosem csalódtunk,Igényes környezet finom ételek figyelmes udvarias személyzet.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy esküvő keretében jártam itt. Nagyon szép, igényes az egész hely. Kiváló ételekkel és kiszolgálással, ragyogóan tiszta tágas szobákkal fogadtak. A környezet gyönyörűen gondozott hatalmas park két tóval, egyik a horgászók, másik a fürdőzők kedvéért. Ilyen tiszta vizű tavat kevés helyen találni! Biztos jövünk még más alkalomból is, csak ajánlami tudom mindenkinek!

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörü szép helyen van ez az egészfogadó, csendes és szép,horgászni lehet, a gyerekeknek játszótér van biztositva. Mindenkinek ajánlom aki egy szép vidéki csendes helyre vágyik feltöltődni! ! ! A kiszolgálás is nagyon tetszett. nem csak nekünk hanem a barátainknak is. Nagyon kedvesek a vendégekkel, gyönyörű az étterem,hangulatos és a nyugalom dominálja!

Legnépszerűbb csomagok Vasadon és környékén
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 19.678 - 20.183,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.11.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.22.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.08.11.

Szállodák Vasad környékén
Hotel Aquarell Vasad
City Hotel Unió  Vasad
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Államalapítás ünnepe (min. 2 éj)

Nádas Fogadó étterme VasadX